Ana Sayfa / İlginç / Cem Yılmaz siyasete girdi
CEM YILMAZ

Cem Yılmaz siyasete girdi

Ünlü şovmen Cem yılmaz artık siyasilerin atışmalarında bir siyeset malzemesi de olmaya başladı. Akşener’le parti kurma hazırlığındaki Ümit Özdağ, Cem Yılmaz esprisiyle Bakan Çavuşoğlu’nu eleştirdi. Meral Akşener ile yeni bir parti parolası ile yola çıkan Ümit Özdağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun “kendi uçağımızı” üretiyoruz” söylemine Cem Yılmazlı bir cevap verdi.
Usta komedyen Cem Yılmaz, politik gündemin de konusu olmaya devam ediyor.

Komedyenlerin siyaseti malzeme yapması artık demode yeni moda siyasetçilerin komedyenleri malzeme yapması. Türkiye’nin en komik insanlarından birisi olarak değerlendiren Yılmaz’ın adı son olarak yerli savaş uçağı ve helikopteri tartışmalarına konu oldu.
Meral Akşener ile yeni bir parti hazırlıkları yapan eski MHP’li Ümit Özdağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Almanya’nın Türkiye’ye silah satışını durdurmasıyla ilgili söylediği, “Bu tür yaklaşımlar esasen bizim kendi milli savunma sanayimizin güçlenmesine vesile oluyor. Bu anlamda yerli ve milli üretimi artırıyoruz her alanda. Kendi savaş uçağımızı helikopterimizi üretiyoruz. Türkiye hiç bir zaman çaresiz değildir” açıklamasına Cem Yılmazlı bir cevap verdi.
Özdağ, Dışişleri Bakanı için ‘Dünyayı güldürme bakanı’ tanımı yaparak, “Cem Yılmaz işsiz kalacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

Futbolda ara transfer dönemi kaldırılıyor

Futbolda tek transfer dönemi olacak ve ara transfer dönemi olan Ocak transfer dönemi kaldırılıyor. Futbolda …

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.