Ana Sayfa / Sağlık / Çocuklar Duymasın neden yok?
ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM NE ZAMAN?

Çocuklar Duymasın neden yok?

Kanal D Çocuklar Duymasın bitti mi, yayından kaldırıldı mı, Çocuklar >duymasın dizisi final yapacak mı soruları arttı. Çocuklar Duymasın her pazar günü Kanal D’de ekrana geliyordu. 2000’lere damga vuran dizi dün akşam yayınlanmadı. Peki Çocuklar Duymasın neden yayınlanmadı final mi yapacak? Yapımcı Birol Güven Twitter hesabı üzerinden geçen hafta yaptığı açıklamada Çocuklar Duymasın’ın her pazar Kanal D’de ekrana geleceğini söylemişti. Birol Güven yeni açıklama yaptı mı?

Çocuklar duymasın son bölüm ne zaman yayınlanacak, dizi final mi yapıyor sorusu. Çocuklar Duymasın pazar günü yayınlanacak mı yoksa yayından mı kaldırıldı merak ediliyor. Kanal D son dönem yayından kaldırılan diziler ve yapımlar. Başrollerini Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı’nın paylaştığı uzun soluklu dizi Çocuklar Duymasın, her pazar Kanal D ekranlarında yer alıyordu. Fakat dün akşam Kanal D’de Çocuklar Duymasın yerine başka biri dizi konulmuştu.

Yeni bölüm için bekleyişte olan izleyiciler ise sosyal medyada Çocuklar Duymasın’ın final yapacağı iddialarını gündeme getirdi.

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM NE ZAMAN?

AÇIKLAMA YAPILDI MI?

Dizinin resmi sosyal medya hesaplarına baktığımız zaman ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama görmüyoruz. Birol Güven de konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Final yapıp yapmayacağı belli olmayan dizinin akıbetinin yakın günlerde belli olması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Haluk’tan ayrılmak istediğini söyleyen Meltem, hiç beklemediği bir anda Haluk’un avukatının gelmesiyle yıkılır. Haluk, Meltem’in ayrılık isteğine saygı duymuş ve bir an önce ayrılmak için boşanma işlemlerini başlatmıştır. Her ikisi de bu süre zarfı içinde ayrılığa alışmaya çalışırken, Gönül ve Tuna onları barıştırmanın yollarını arar. Bu sırada Meltem’in şirketinde çalışan boşanmış bir kadın, Meltem’in hayatına girer ve ortalık karışır.

Kanal D’de pazar günleri yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin final yapacağı iddia edilmişti.

Yapımcı Birol Güven Twitter hesabından yaptığı açıklamada Çocuklar Duymasın’ın her pazar Kanal D’de ekrana geleceğini duyurmuştu. Fakat işler Birol Güven’in istediği şekilde ilerlemedi.

İlginizi Çekebilir

Balık sonrası helva neden yenir

Balık yedikten sonra üstüne mutlaka helva yenir ve özellikle tahinli helva istenir peki nedenini hiç …