Ana Sayfa / Kime Ait / Genpower Jeneratör kime ait, sahibi

Genpower Jeneratör kime ait, sahibi

Genpower Jeneratör sahibi, kim, hangi grubun ve Genpower jeneratör iflas mı etti sorusu. Türkiye’deki büyük jeneratör firmaları ve fabrikaları sahipleri. kime ait bilgileri ve tescil tutanakları. Genpower Jeneratör 2007 yılında kurulmuş bir firma. 

Jeneratör firmaları ve sahipleri bilgisi. Jeneratör firmalarının kime ait olduğu bilgisi. Genpower Jeneratör sahibi kim, kime ait ve satış ve iflas haberleri ve iddiaları. Son olarak Hürriyet’te Genpower Jeneratör’ün iflas ettiği yönelik bir haber vardı. 18 yıl kadar önce temeli atılan Genpower Jeneratör, üretimine Ankara Etimesgut’ta başladı. Şirketin ilk üretim yeri, elektrik motoru fabrikasının içerisinde 350 metrekarelik bir bölümdü.

GENPOWER JENERATÖR FABRİKASI NEREDE
2001 yılına gelindiğinde ise Genpower Jeneratör, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) bin 275 metrekarelik bir fabrikada faaliyetleri sürdürmeye başladı. İlk fabrikası küçük gelmeye başlayan Genpower 2008 yılında yeni bir fabrika kurulması için hazırlıklara başladı. Ankara 2. OSB’de kurulan fabrika 219 bin metrekare alan üzerine kurulu. 2011 yılında yatırımı tamamlanan fabrika, dünyanın en büyük Jeneratör fabrikası olarak biliniyor.
Dünyanın en büyüğüydü… iflas etti

İSO’NUN DEVLER LİSTESİNDEYDİ
Genpower Jeneratör, İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı en büyük 500 kuruluş listesinde bir çok kez yer aldı. İSO 500’ün 2014 yılı sonuçlarına göre Genpower 818 milyon liralık cirosu ile 95.’inci sırada yer almıştı.

GENPOWER JENERATÖR FİRMA TESCİL BİLGİLERİ
GENPOWER GENERATOR markası 2007 yılında TÜRKİYE ilinden toplam 1 sınıfta tescil edilmiş olup marka sahibi GENPOWER JENERATÖR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’dir.

İlginizi Çekebilir

Vestel VEO araba özellikleri, fiyatı

Vestel yerli otomobili VEO’nun tasarımı, fiyatı, teknik özellikleri ve üretimi bilgileri merak konusu oldu. Türkiye’nin Otomobili …