Ana Sayfa / Yaşam / Hakan Dinçay öldü (Hakan Dinçay neci, kim nereli)
HAKAN DİNÇAY ÖLDÜ

Hakan Dinçay öldü (Hakan Dinçay neci, kim nereli)

Ölen Fenerbahçe yöneticisi Hakan Dinçay ne zaman ve nerede toprağa verilecek bilgisi. FB Asbaşkanı öldü. Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay hayatını kaybetti.

Hakan Dinçay aslen nereli, neci, yaşı ve ölüm nedeni bilgileri. Fenerbahze Asbaşkanı Hakan Dinçay öldü, cenazesi ne zaman soruları. Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklama;

Kulübümüzün Asbaşkanlarından Hakan Dinçay’ı tedavi gördüğü hastanede kaybettiğimiz haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Yöneticimiz Hakan Dinçay’a Allah’tan rahmet; Dinçay ailesi, sevenleri ve tüm Fenerbahçe Camiası’na başsağlığı dileriz.

HAKAN DİNÇAY NERELİ, KİMDİR VE NECİ

Fenerbahçe Voleybol Şubesi Sorumlusu Hakan Dinçay’ın ölümü ve kimdir bilgileri. Fenerbahçe camiası yasta. 

1961 yılında İstanbul’da doğan Hakan Dinçay ömrünü Fenerbahçe’ye adadı. 1994 yılından beri aktif olarak Fenerbahçe’ye hizmet etti. 2002’den bu yana da yönetim kurulu üyeliği yaptı. Fenerbahçe Voleybol Şubesi’nin başarılarında önemli rol oynayan insanlardan biri oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım amatör sporlara daha fazla eğilme kararı aldığında Hakan Dinçay’ı da voleybol şubesi’nde görevlendirdi. O zamana kadar Fenerbahçe’nin kadınlarda da erkeklerde de şampiyonluğu yoktu. Fenerbahçe, son 15 yılda voleybolda büyük başarılar kazandı. Türkiye’de kadınlarda ve erkeklerde üst üste şampiyonluklar gelirken sarı melekler Avrupa’nın ve dünyanın zirvesine çıktı. Erkek Voleybol Takımı da Avrupa’dan kupa getirmeyi başardı. Bu süreçte Hakan Dinçay hep voleybol Şubesi sorumlusu olarak görev yapıyordu.

İki kız bir de erkek babası olan Hakan Dinçay maalesef geçtiğimiz yıl amansız hastalığa yakalandı. Hakan Dinçay’ın vefatı sadece Fenerbahçe camiası için değil Türk sporu için de büyük bir kayıp. Hakan Dinçay’a Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere Fenerbahçe Camiası’na, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz…

İlginizi Çekebilir

Göçmenlere çifte vatandaşlık yolu

Göçmenler E devlet üzerinden belgelerini alarak AB üyelerine çifte vatandaşlık başvurusu yapabiliyor. Avrupa Birliği Üyesi …

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.