Ana Sayfa / Sağlık / Karikatürist Ertan Aydın öldü

Karikatürist Ertan Aydın öldü

Ertan Aydın aslen nereli, kaç yaşında ve nerelerde karikatüristlik yaptı bilgisi. Karga köşesini yapan karikatürist Ertan Aydın Manisa Salihli’de kazada hayatını kaybetti. Ertan Aydın cenazesi ne zaman ve nerede toprağa verilecek ailesince açıklanacak. Karikatürist Ertan Aydın, Manisa’nın Salihli ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Karikatürist Ertan Aydın neci, kim ve kaç yaşında diye aranıyor. Nedeni de Uzun yıllar Karga köşesindeki karikatüristlerle tanınması. Evrensel gazetesinde uzun yıllar karikatürleri yayınlanan ve ‘Karga’ köşesiyle bilinen Ertan Aydın, Manisa’nın Salihli ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kaza, bugün saat 04.00 sıralarında, İzmir-Ankara Karayolu, Durasallı Mahallesi, yakınlarında meydana geldi. Kula’dan Salihli yönüne giden Erhan Adıgüzel, yönetimindeki otomobilin direksiyon kontrolünü yitirdi.

Otomobil, karşıdan gelen Mehmet Sait Eroltu yönetimindeki TIR’la çarpıştı. Otomobilin sürücüsü Erhan Adıgüzel ile Karikatürist Ertan Aydın kaza yerinde hayatını kaybetti. Erhan Adıgüzel’in Salihli’de emlakçılık yaptığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Balık sonrası helva neden yenir

Balık yedikten sonra üstüne mutlaka helva yenir ve özellikle tahinli helva istenir peki nedenini hiç …