Ana Sayfa / Sağlık / Liya anlamı, ne demek

Liya anlamı, ne demek

Kız ismi olarak Liya ne demek. ne anlama geliyor ve Liya ismi caiz mi bilgisi. Megastar Tarkan doğan kızına Liya ismini verdi ve herkes Liya’nın anlamını kökenini merak etmeye başladı. En güzel kız bebek isimleri ve Liya adının anlamı manası ve Liya isim analizi. 

Liya kız ismi olarak biliniyor. Peki Liya ne demek ne anlama geliyor ve kuran’da Liya geçiyor mu bilgisi.

LİYA NE ANLAMA GELİYOR?
Arapça kökenli bir kız ismi olan Liya, “Sabrın en güzel” anlamına geliyor. Dinen yasaklı ve uygun olmayan isimler arasında yer almayan Liya caiz bir isim olarak değerlendiriliyor.

Liya’nın isimlere uygulanan harf analizi sonuçları ise şöyle:
L: Sanatsal yeteneğe sahip
İ: Kırılgan
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
A: Atılgan-enerjik

TARKAN’IN KIZININ ADI LİYA

Megastar Tarkan, baba oldu. Tarkan ile Pınar Tevetoğlu’nun, Liya adını verdikleri kızları Almanya-Moers’deki Bethanien Hastanesi’nde doğdu.

Tarkan, daha doğuma bir kaç hafta olmasına karşın doğum sancıları başlayan eşi Pınar Tevetoğlu’nu apar topar hastaneye kaldırdı. Almanya’daki Moers Bethanien Hastanesi’nde gözetim altında tutulan Pınar Tevetoğlu bugün doğum yaptı. Kızının bir fotoğrafını Twitter’daki hesabından paylaşan Tarkan, “Kızımız “Liya” dünyaya geldi 🙂 Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çooook güzel duygular içindeyiz…” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Aref’i ısıran kobra panzehiri aranıyor

Aref şimdi de kobra tarafından ısırıldı ve acil panzehir aranıyor. Sihirbazlık gösterileriyle tanınan Aref beslediği …