Ana Sayfa / Kadınca / Merve Dinçkol Kanal D spikeri oldu

Merve Dinçkol Kanal D spikeri oldu

Kanal D ve CNN Türk son işten çıkarılan spiker ve sunucularla yerlerine gelen yeni isimler yeni yüzler. Kanal D Haber, Ahmet Hakan’ın ardından hafta sonu haberlerini sunan sunucu Gözde Atasoy ile de yollarını ayırdı. Atasoy’un yerine gelecek isim ise hemen belli oldu.

Kanal D ve CNN Türk’te işten çıkarılan spikerler ve yerlerine gelen isimler. Merve Dinçkol Kanal D’de spiker oldu. Demirören Grubu’nun Doğan Medya Grubu’nu satın almasının ardından kurum içinde ‘kıyım’ büyük bir hızla devam ediyor.Kanal D’de Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar ile Kanal D Haber Daire Başkanı ve ana haber sunucusu Ahmet Hakan’ın ayrılığının ardından 13 isimle yollar ayrılmıştı. Kanal D’de yaşanan tenkisat depremi geçtiğimiz hafta CNN Türk’e sıçramış ve ana haber sunucusu Duygu Demirdağ’ın kurumla ilişiği kesilmişti.

GÖZDE ATASOY, EBRU BAKİ VE ASLI ÖYMEN DE AYRILDI

Bugün ise yeni bir gelişme daha yaşandı. CNN Türk Ekonomi Müdürü Ebru Baki, Kanal D Haber’in hafta sonu haberlerini sunan Gözde Atasoy ve CNN TÜRK’ün klasikleşmiş haftalık kültür sanat programı Afiş’i hazırlayıp sunan Aslı Öymen’le de yollar ayrıldı.

GÖZDE ATASOY’UN YERİNE MERVE DİNÇKOL İSİMLİ KİŞİ GETİRİLDİ

Yaşanan bu yaprak dökümünün ardından Gözde Atasoy’un yerine ise Merve Dinçkol’un getirileceği öğrenildi.

 

İlginizi Çekebilir

Aslıhan Malbora nereli, yaşı ve kim

Soyadı bir sigara markasını çağrıştıran Aslıhan Malbora yine gündemde. Peki Aslıyah Malbora kimdir, nerelidir, yaşı, …