Ana Sayfa / Kadınca / Acun’dan Melike Taner açıklaması

Acun’dan Melike Taner açıklaması

Melike Taner’in Survivor ve Dominik paylaşımları sahte çıktı iddiası. Acun Ilıcalı, Melike Taner’i tanımadığını söyledi. Bugün bazı medya organlarında TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın Miss Turkey 2015 yarışmasına katılan Melisa Taner’le ilişkisi olduğu iddia edilmişti. Ilıcalı, net bir şekilde çıkan iddiaları yalanladı.

Melike Taner Acun Ilıcalı üzerinden reklam mı yaptı? Melike Taner ile Acun Ilıcalı tanıxıyor mu?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz Kasım ayında sürpriz bir şekilde anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından Acun Ilıcalı’nın aşk hayatı, magazin kulislerinde en çok konuşulan konulardan biri oldu. 2017 güzeli Itır Esen’le aşk yaşadığı konuşulan Ilcalı’nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

PAYLAŞIMLAR SAHTE ÇIKTI!

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla Dominik’te olduğu yönünde bir imaj yaratmaya çalışan Miss Turkey 2015 yarışmacılarından Melike Taner’in paylaştığı fotoğrafların sahte olduğu ve hiç bir şekilde Dominik adasına gitmediği Survivor ekibinden öğrenildi.

Paylaşımlar sahte çıktı

Çıkan bu iddiaların ardından Acun Ilıcalı, sosyal medya sayfasından bir açıklama yaparak dedikoduları net bir dille yalanladı.

İlginizi Çekebilir

Gurur Aydoğan nişan attı

Gurur Aydoğan-Başak Güröz çifti nişan attı ayrıldı. Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan, nişanlısı Başak Güröz’dan …