Ana Sayfa / Kadınca / Ahmet Kural kiminle evlendi?

Ahmet Kural kiminle evlendi?

Ahmet Kural’ın, Çağla Gizem Çelik ile evlendiği öne sürüldü. Ahmet Kural’ın sevgilisi Çağla Gizem Çelik aslen nreli, kaç doğumlu ve neci magazin dünyasından merak ediliyor. Çağla Gizem Çelik kimdir? Hafta içi her gün TV ekranlarında yayınlan Gel Konuşalım programının sunucusu Eylem İpek Şafak, Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik’in evlilik haberini duyurdu. Sonrasında ise Çelik’in yaşamı ise merak konusu oldu. Peki Çağla Gizem Çelik kimdir?

Ahmet Kural, sevgilisi Çağla Gizem çelik ile evlendi mi haberler nasıl sorusu. Çağla Gizem çelik aslen nereli, kaç yaşında ve neci soruları. Çağla Gizem Çelik kimdir? Ahmet Kural ve sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile ilgili yeni haberler geldi. Eylem İpek Şafak, çiftin evlilik iddiaları ile ilgili detayları yazdı. Peki Çağla Gizem Çelik kimdir? Merak edilen detaylar haberimizde…

AHMET KURAL EVLENDİ Mİ?

İpek, evlilikle ilgili gelişmenin Çağla Gizem Çelik tarafından aktarıldığını ifade etti. Eylem İpek Şafak, Posta gazesindeki 19 Ağustos tarihli köşe yazısında ilişki hakkında şu bilgileri vermişti;

“Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla uzun süre gündemi meşgul eden Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle objektiflere yansımıştı. Kural’ın sevgilisiyle ilgili yeni bilgilere ulaştım.

Adının Çağla olduğunu öğrendiğim gizemli kadın, avukatmış. Kural’dan yedi yaş küçük, yani 29 yaşında olan avukat ile ünlü oyuncu üç aydır birlikteymiş. Çift, ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına bir süre gözlerden uzak kalmayı tercih ediyormuş.”

ÇAĞLA GİZEM ÇELİK
Çağla Gizem Çelik, 1990 yılında doğdu. Maltepe Üniversitesi’nden mezun oldu. Magazin dünyasından uzak bir isim olan Çağla Gizem Çelik’in avukat olduğu öğrenildi. Üç aydır birlikte olan Ahmet Kural- Çağla Gizem Çelik çifti arasında 7 yaş var fark.

İlginizi Çekebilir

Bella Hadid dünyanın en güzel kadını

Dünyanın en güzel kadını olarak Bella Hadid belirlendi. Bella Hadid’in yüz hatları ve vücut hatları …

%d blogcu bunu beğendi: