Ana Sayfa / Kadınca / Aleyna Tilki CİMER’e şikayet edildi

Aleyna Tilki CİMER’e şikayet edildi

CİMER, Aleyna Tilki için harekete geçebilir. Aleyna Tilki aşı karşıtlığı sebebiyle soruşturulabilir. Şarkıcı Aleyna Tilki’nin geçtiğimiz günlerde gazetecilere yapmış olduğu “Anneme, kendime, kardeşime aşı yaptırmayacağım. Çünkü güvenmiyorum” açıklamasının ardından bir vatandaş halk arasında panik yarattığı iddiasıyla CİMER’e şikayette bulundu.

Aleyna Tilki CİMER’e şikayet edildi. Şarkıcı Aleyna Tilki’nin geçtiğimiz günlerde gazetecilere yapmış olduğu “Anneme, kendime, kardeşime aşı yaptırmayacağım. Çünkü güvenmiyorum” açıklamasının ardından bir vatandaş halk arasında panik yarattığı iddiasıyla CİMER‘e şikayette bulundu. CİMER, başvuruyu olumlu buldu ve şarkıcı Aleyna Tilki için soruşturma düğmesine bastı, Tilki ifade verecek.

Sabah gazetesinden Dilek Yaman Demir‘in haberine göre ihbarda bulunan bir vatandaş, şarkıcı Aleyna Tilki’nin bir magazin programında “İnsanları koronavirüs değil, ilaçlar öldürüyor” şeklinde beyanda bulunduğunu bildirdi.

İlginizi Çekebilir

Behzat Ç. Exxen’de mi?

Exxen Behzat Ç.’nin yeni bölümlerini yayınlayacak iddiası. Acun Ilıcalı’nın Exen platformu Leyla ile Mecnun dizisinden …

%d blogcu bunu beğendi: