Ana Sayfa / Kahince / Amazon Prime Video üyelik ücreti

Amazon Prime Video üyelik ücreti

TELEVİZYON VE MAGAZİN HABERİ. Prime video yayına başladı Türkiye’de. Amazon Prime Video üyelik şartları ve ücreti. Amazon Prime, Türkiye’de faaliyete başladı. Amazon Prime Video ile birlikte online yayın platformu Netflix’e güçlü bir rakip de ülkemizde faaliyet göstermeye başladı.

Prime Video nasıl üye olunur, hangi dizi ve filmler var. Amazon Prime Video oyunları ve üyelik bilgileri. ABD merkezli teknoloji şirketi Amazon Prime, Türkiye’de faaliyete başladı. Platformun aylık ücretinin 7,90 olduğu, ilk ay ise ücretsiz olduğu açıklandı.

E-ticaret devi Amazon, bundan 2 yıl önce Türkiye pazarına girmişti. Amazon Prime, aboneler için hızlı kargo, ertesi gün teslimat ve aynı gün teslimat hizmetleri veriyor.

Ancak dikkat çeken hizmetlerden bir tanesi ise Netflix’e rakip olacak Prime Video uygulaması… Bu uygulama için ek ücret ödemesi olmayacak.

OYUNLAR DA GELDİ

Prime Gaming de abonelik içinde yer alan diğer bir hizmet. Twitch bünyesinde Prime Gaming ile her ay farklı oyunlar içerisinde ganimetler elde edebilirken, sevilen Twitch yayıncılarına da her ay bir defa abone olunabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Venüs’te yaşam olabilir

COSMOS HABER. Venüs gezegeninde yaşam olabilir mi, gezegenin yapısı yaşam formlarına uygun mu? Dünya’nın ikizi …

%d blogcu bunu beğendi: