Ana Sayfa / Kadınca / Anneler günü 10 Mayıs 2020

Anneler günü 10 Mayıs 2020

10 Mayıs 2020 anneler günü annelere ne almalı nasıl mesaj vermeli. Anneler günü yaklaştıkça bu özel gün için plan yapmak isteyenler Anneler Günü tam olarak ne zaman sorusuna cevap arıyor. Hakkı ödenemeyecek annelerimize, onları sevindirecek bir kaç söz ya da hediye ile destek olabiliriz. Peki 2020 yılında Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

Bu yıl 10 Mayıs anneler günü renkli geçecek. Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü bu sene kaç mayısta kutlanacak? Anneler Günü adım adım yaklaşırken bu önemli tarih birçok kişi açısından merak konusu oldu. Birçok kişi tarafından kutlanan ve hayattaki en özel varlıkların başında gelen anneler için özel hazırlık yapmak isteyenler özel hazırlık yaparak sürpriz yapmak istiyor.

ANNELER GÜNÜ NE ZAMAN?

Anneler Günü Dünya’da farklı günlerde kutlanır. En yaygın şekliyle Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanır. Bu sene Türkiye’de de 10 Mayıs Pazar 2019′de Anneler Günü kutlanacak.

ANNELER GÜNÜ ALINABİLECEK HEDİYELER

Anneler Günü ne gibi hediyeler alabiliriz? Annelere özel alınabilecek hediyelerden birkaçı. Annemize alacağımız küçücük bir hediye onlar için büyük önem taşır. Annemize olan sevgimizi göstermemizin bir nişanesi olarak hediyeleri şunlardan seçebilirsiniz;

1) Buket Çicek
2) Kutu Çikolata (özel çikolatalı, çiçek mevyeler)
3) Küçük Ev Aletleri
4) Züccaciye, Mutfak Eşyaları
5) Giyim Eşyası
6) Takılar (Kolye, Küpe, Saat.. vb.)
7) Fotoğraf Çerçevesi
8) Duvar Saati
9) Annelere Özel Ödül Plaketleri (yılın annesi, yıldızım sensin vb.)

İlginizi Çekebilir

Bahar Seviş nereli, neci ve yaşı?

Survivor Bahar seviş aslen nereli, eğitimi, yaşı ve kim bilgileri. Survivor 2021 yedek yarışmacıları kimler …

%d blogcu bunu beğendi: