Ana Sayfa / İlginç / AÖF kayıt yenileme başladı

AÖF kayıt yenileme başladı

2019-2020 AÖF kayıt yenileme ilk ve son tarih bilgileri. AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır nereden yapılır ve AÖF kayıt ücreti ne kadar bilgileri. Kayıt yenileme haftası başladı ve AÖF üzerinden eğitim hayatlarını sürdüren öğrenciler AÖF kayıt yenileme tarihlerini araştırıyor. AÖF kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır? İşte AÖF kayıt yenilemede dikkat edilmesi gereken detaylar

Bugün yani 7 Ekim itibariyle AÖF kayıt yenileme işlemi başladı ve ne kadar sürecek sorusunun yanıtı. AÖF nasıl kayıt yenilenir neler gerekiyor AÖF kayıt yenileme için ne kadar para yatırmak gerekiyor sorusu. AÖF kayıt yenileme işlemlerini tamamlayacak binlerce öğrenci detayları merak ediyor. AÖF’de kayıt yenileme işlemi yapacak olanlar işlemlerini 18 Ekim tarihine kadar gerçekleştirecek.

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ NE ZAMAN?

AÖF, kayıt yenileme tarihlerini açıkladı. Buna göre; kayıt yenileme ve kayıt onayı işlemleri AÖF 2019-2020 Öğretim Yılı takviminde “07 Ekim – 18 Ekim 2019” olarak duyuruldu.

AÖF KAYIT YENİLEME EKRANI

AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?
AÖF kayıt yenileme işlemleri aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden gerçekleştiriliyor. Kayıt otomasyonu bağlantısından Kayıt Yenileme linkine girilerek işlem tamamlanabiliyor.
Ders seçimi yapan öğrenciler ödemelerini yaparak kayıtlarını yeniletebilirler.

AÖF KAYIT ÜCRETLERİ NE KADAR?

Kayıt yeniletecek öğrenciler ilgili Bakanlar Kurulu Kararı gereğince sınav hizmetleri, basılı malzemeler ve diğer hizmetler karşılığı olan ve Anadolu Üniversitesince belirlenen staj/uygulama dersi bulunmayan programlarda alt limit ₺220,00 ve tekniker unvanı verilen programlarda alt limit ₺240,00 olup alınan dersin kredisine göre değişen Dönem Öğretim Gideri tutarını ödeyeceklerdir. Adaylar, İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzunda açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırabilir.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Günay şehit düştü

Hataylı Mehmet Günay Hakkari’de şehit oldu.Hakkari’de, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Er Mehmet Günay’ın acı …

%d blogcu bunu beğendi: