Ana Sayfa / Kadınca / Aşk 101 konusu, oyuncuları

Aşk 101 konusu, oyuncuları

Aşk 101 dizisi konusu, oyuncuları ve hangi kanalda yayınlanacak bilgisi. Başrollerinde Kubilay Aka, Bade İşçil, ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101’in (Love 101) ilk fragmanı yayınlandı. Konusunu 1990’lar Türkiyesi’nde geçen dizi, yakında Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Netflix yeni dizisi Aşk 101 seti nerede, nerede çekiliyor ve konusu ne başrol oyuncuları kimler sorusu. Çekimleri 26 Haziran’da İstanbul’da başlayan Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101’in (Love 101) ilk fragmanı yayınlandı.

ALİNA BOZ VE KUBİLAY AKA AŞK 101 DİZİSİNDE BAŞROLDE

Başrollerinde Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Pınar Deniz, Bade İşçil, Selahattin Paşalı ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ederken dizinin hikayesi de Netflix’te yerini aldı.

Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nun (Kemal) rol aldığı Aşk 101 çok yakında sadece Netflix’te yayınlanacak.
AŞK 101’İN HİKAYESİ

1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine aşık etmek için el ele verir. Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

İlginizi Çekebilir

Süreyya Yalçın’a kalan miras miktarı

Süreyya Yalçın 2 Milyar dolara yakın mirasın sahibi oluyor. Faruk Yalçın’ın mirası. Dünyanın en zenginler …

%d blogcu bunu beğendi: