Ana Sayfa / Genel / Astral Seyahat Yusuf Güney farkı

Astral Seyahat Yusuf Güney farkı

Yusuf Güney astral seyahat yaptığını belirtiyor. Şarkıcı Yusuf Güney mistik güçlerini ilk kez açıkladı. “Astral seyahatle uzaya gittim” açıklamasıyla sosyal medyada çok konuşulan şarkıcı Yusuf Güney, yeni açıklama yaptı. Güney, “Hiç mi metafizik duymadınız?” dedi.

Ruhun bedenden ayrılarak gezmeye çıkması yani astral seyahat nedir ve kimler astral seyahat yapabilir sorusu yine gündemde. nedeni de şarkıcı Yusuf Güney’in astral seyahat yolcusu olduğunu açıklaması. Şarkıcı Yusuf Güney, geçtiğimiz günlerde “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Uzayla ilgili birçok bilgiyi NASA benden sonra açıkladı” sözleriyle gündem olmuştu. Güney’den konuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.


Sosyal medyada yapılan yorumların kendisini üzdüğünü söyleyen şarkıcı, “Genel kültür ve IQ seviyesi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi metafizik duymadınız?” dedi.
“Hiç mi metafizik duymadınız?”
Güney şu ifadeleri kullandı: “Koca koca insanlar sözlerimi çarpıttı. Üzüldüğüm nokta, aşağılayıcı yorumlar yapmaları oldu. Bunlar hiç hoş değil. Genel kültür ve IQ seviyesi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi araştırmadınız, hiç mi metafizik duymadınız? İnsan en azından bunları bilir. Ama şunu gördüm, ülke bu tarz şeylere hazır değilmiş.
Söylediklerimin arkasındayım. Bu tarz işlerle ilgilenen birçok kişiden mesaj da aldım. Bunları dillendirmek büyük cesaret. Kimse konuşamıyor, çünkü direkt deli damgası yiyorsun. Ne deliyim ne veliyim. Ben ruhani benliği ile özleşmiş, kendini bulmaya çalışan, kafasındaki soruların yanıtlarını arayan biriyim.
“Peru’da şamanlardan eğitim aldım”

Herkes astral seyahat yapar ama bilinçsizce. Ruhu bedenden ayrılır, kontrol edemez. Ben kontrol etmeyi başardım. İstediğim yere bu şekilde gidebiliyorum. 3 yıl boyunca bununla ilgili Peru’da Şamanlardan eğitim aldım. İlk seferinde Ayahuasca çayı verdiler. Çok meşakkatli iş. Eğitim lazım, inanmak lazım.
Astral seyahat için sessiz bir ortam gerek. Yanınızda da güvendiğiniz biri olmalı ama sizi rahatsız etmeyecek. Siz yatıp uzandığınızda onun varlığını hissedeceksiniz sadece. Benim yanımda kız arkadaşım vardı o zaman. Aramızda çok saf, temiz bir ilişki vardı. Onun sayesinde çok daha rahat çıktım.
“Bu konularla ilgili konferans vereceğim”

Yakında Peru, Ekvador ve Portekiz’e gideceğim ve bu üç ülkede ciddi bir eğitim alacağım. Hatta bu konularla ilgili konferanslar da vermeyi düşünüyorum. Gençlerimizin manevi taraflarını güçlendirmemiz lazım. Yoksa ülke olarak kafayı yiyeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

Ulaş Doğan öldürüldü

Ulaş Dersim Kodadlı terörist Ulaş Doğan MİT operasyonuyla öldürüldü. PKK suikastçısı etkisiz hale getirildi. Interpol …

%d blogcu bunu beğendi: