Ana Sayfa / Kime Ait / Barış Özcan neci, yaşı, eğitimi

Barış Özcan neci, yaşı, eğitimi

Barış Özcan ne yapıyor, videoları, kimdiri, eğitimi ve neci tüm bilgiler haberimizin içinde. Son dönemin en popüler Youtuberlarından Barış Özcan, canlı yayın videosunda gelen yorumlara verdiği tepkiyle sosyal medyada gündeme geldi. Barış Özcan’ın kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Barış Özcan kimdir? Kaç yaşında?

BARIŞ ÖZCAN KİMDİR?

Barış özcan son olarak Hindastan’ın aya gönderdiği uydu yayını ile yine gündeme geldi. peki Barış özcan Youtube kanalı hangisi. nasıl videolar paylaşıyor ve kimdirini sizler için derledik. 23 Temmuz 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Abak.us kreatif medya ajans başkanı. Abak.us’ün İstanbul ve New York’ta ofisleri var ve BASF, THY, LC Waikiki, Türk Telekom, NYMag, TimeOut New York gibi markalarla çalışıyor. Apple, Adobe ve LinkedIn gibi uluslararası yazılım firmalarına danışmanlık ve sosyal medya hizmeti verdi. Geçmişte Photoshop, Flash, PDF gibi yazılım ürünlerini geliştiren Adobe’de 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü yaptı. TRT, el-Cezire, CNNTürk gibi kanallarda yayınlanan belgeseller yaptı ve yönetti.

Kişisel belgesellerini YouTube’da yapmaya devam ediyor. Sanat, tasarım ve teknoloji hikayelerini 2.800.000’den fazla kişi 200 milyondan çok kez izledi. Bugüne kadar çeşitli kurumlarda ve konferanslarda 600’den fazla konuşma yaptı. Profesyonel bir keynote speaker ve TEDx konuşmacısı. YouTube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu.

İlginizi Çekebilir

Kamuya 2020’de 60 bin kişi alınacak

Önümüzdeki yıl kamuya alınacak memur, personel ve eleman sayısı açıklandı sayı 60 bin oldu. Kamuya …

%d blogcu bunu beğendi: