Ana Sayfa / Kadınca / Başörtüsünü çıkaran Hanife yine gündemde

Başörtüsünü çıkaran Hanife yine gündemde

Türbanlı gelin adayı olarak ün yapan Hanife şimdi de başörtüsünü çıkararak yine gündem oldu.  Gelin adayı olarak ünlenen ve sosyal medya paylaşımları ile maddi kazanç elde eden Hanife yine gündeme gelmeyi başardı. Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran gelin adayı Hanife, başörtüsünü çıkartarak başını açtı. Hanife’ye bu kararında en büyük destek ise evlilik programında tanıştığı yakın arkadaşı Sevgi’den geldi.

Gelin adayı Hanife ününe ün parasına para katmaya devam ediyor. türbanlı gelin adayı olarak bilinen Hanife başını açtı hayranları ikiye bölündü. Hanife’nin gelecek reklam teklifleri için ön hazırlık yaptığı da öne sürüldü. Oysa kim nasıl isterse yaşar sözü artık sosyal medyada pek ilgi çekmiyor. Bir döneme damga vuran evlilik programlarında adını duyuran ve sonrasında bir benzin istasyonunda pompa görevlisi olarak işe başlayan gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtı. Gürdal, bu kararını yeni açtığı Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

Gelin adayı, bu radikal kararından sonra binlerce takipçisi bulunan ve kazancının bir kısmını elde ettiği Instagram hesabını kapattı.

tesetturlu-fenomen-gelin-adayi-hanife-gurdal-12135454_2747_m

Gürdal yeni açtığı hesabı ise şimdilik kilitli tutuyor. Gelin adayına başını açma kararında en büyük desteği ise Zuhal Topal’ın programında tanıştığı Sevgi Akiska verdi.

tesetturlu-fenomen-gelin-adayi-hanife-gurdal-12135454_6977_m

Sevgi Akiska, Instagram hesabından Hanife’nin başı açık çekilen fotoğraflarını “Kimse üzerine gelemez herkes hayatına baksın” notuyla paylaşarak destek verdi.

Hanife’nin bazı takipçileri ise “Dikkat çekmek için kapanmış daha fazla dikkat çekmek için açılmış” derken bazıları ise “Zaten açıktı, kafa kapamayla kapalı olunmuyor özünü bulmuş” yorumlarında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Deniz Seki’nin annesinin hastalığı

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin annesi ne hastası durumu nasıl ve son bilgiler. deniz Seki hastaneye …

%d blogcu bunu beğendi: