Ana Sayfa / Yaşam / Batuhan Soyaslan nereli, yaşı, eğitimi

Batuhan Soyaslan nereli, yaşı, eğitimi

Batuhan Soyaslan Çok Güzel hareket Bunlar ekibi oyuncusu kimdir merak ediliyor. Batuhan Soyaslan, Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın yepyeni kadrosuyla seyirci karşısına çıktı. Yılmaz Erdoğan’ın öğretmenliğinde ekranlara çıkan kadro içerisinde Batuhan Soyaslan seyircilerin merakını uyandırdı. Peki Batuhan Soyaslan kimdir? Batuhan Soyaslan kaç yaşında?

Çok Güzel Hareketler’deki Batuan Soyaslan aslen nereli, kaç yaşında, eğitimi ne ve kimdiri.Çok Güzel Hareketler Bunlar ekranlara geri döndü. Birçok ünlü oyuncunun yetiştiği BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yepyeni kadrosuyla ekranlarda yeniden başladı. Kadro içerisinde birçok genç yetenek yer alıyor. Bu isimlerden biri de Batuhan Soyaslan! Peki Batuhan Soyaslan kimdir? Batuhan Soyaslan kaç yaşında?

BATUHAN SOYASLAN KİMDİR?

İstanbulun, Fatih ilçesinde 25 Mayıs 1992’de doğdum. Mevlana İlköğretim Okulu’nda ilköğretim ve ortaöğretimimimi tamamladıktan sonra, liseyi Şişli Anadolu Lisesi’nde okudum. Tiyatroya 9. sınıfta başladım. Tiyatroya o kadar çok bağlandım, o kadar çok sevdim ki; üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği’nde okudum.

BATUHAN SOYASLAN EĞİTİMİ VE KARİYERİ

Şu anda da yüksek lisans yapıyorum. Yine çevre mühendisliği… Alaylıyım ve bundan gurur duyuyorum. Oyunculuk benim için; olamadıklarıma, benden bir şeyler katarak hayat verme çabası. Hayatın renk yelpazesi, heyecanı… Anandan babandan veya etraftan çekinip de söyleyemediklerini, ustanın öğretileri doğrultusunda aktarma biçimi. Daha önceleri lisede tiyatro yaptım. Birkaç ödülüm var. 2012’de bir kitap yazdım. ‘Gözyaşı Hırsızları’ ismi. Sonrasında farklı tiyatro ekiplerinde yer aldım. Çocuk oyunu, doğaçlama, yetişkin oyunu derken hayalimdeki yere, BKM Mutfak’a geldim. Hayallerimin içindeyim.

İlginizi Çekebilir

Evde sirke nasıl yapılır?

Üzüm, elma sirkesini siz de evinizde yapabilirsiniz. Doğal sağlıklı ve organik sirke yapımı ve evde …

%d blogcu bunu beğendi: