Ana Sayfa / Yaşam / Bayramda hastaneler açık mı?

Bayramda hastaneler açık mı?

Kurban bayramı ve bayram günlerinde hastaneler açık mı, acil servisler hizmet veriyor mu sorusu. banka, PTT ve noterler Kurban bayramı açık mı kapalı mı ne zaman açılacaklar sorusu. Bugün kurban Bayramı. Bayramınız mübarek olsun. Bayram tatiline giren vatandaşlar günlük işlerini halletmek için bankalar, noter, PTT, eczaneler, kargolar ve hastaneler açık mı merak ediyor. Bayramda açık ve kapalı olan kurumlar…

Eczane nöbetçi bulma ve hastane bulma bayramda soruları. PTT, Banka şubeleri ve noterler bayramda kapalı. Eczanelerde ise sadece nöbetçi eczaneler hizmet veriyor. hastanelerde ise acil servisler açık. Kurban Bayramı geldi ve işlerini tamamlayamayan hangi kurumların bayramda açık olacağını merak ediyor. Merak edilen kurumların başında bankalar, eczaneler, noter, PTT, kargolar ve hastaneler geliyor. Peki bankalar, noter, PTT, eczaneler, kargolar ve hastaneler açık mı?

BAYRAM TATİLİNDE BANKALAR, PTT, HASTANELER, ECZANELER AÇIK MI?

Bayram tatilinde günü hastanelerin acil poliklinikleri açık olacak ancak bazı doktorlar resmi tatil yapacak, nöbetçi doktorlar çalışacak. Eczaneler kapalı olacak, nöbetçi eczaneler çalışacak. Büyük PTT şubelerinin kapalı olması bekleniyor. Kargo firmaları ise özel kurumlar olduğu için değişiklik gösteriyor, bu nedenle vatandaşlar ilgili firmanın müşteri hizmetleriyle görüşebilir. Ayrıca bankalar ve noterler de kapalı olacak.

İlginizi Çekebilir

Canlı Beşiktaş-Sivasspor kanalı

Canlı maç izle Beşiktaş-Sivasspor naklen yayın kanalı, saati ve önemli anları. Süper Lig 2. yarı …

%d blogcu bunu beğendi: