Ana Sayfa / Kadınca / Bella ile Carla ikiz gibi

Bella ile Carla ikiz gibi

Carla Bruni ile ünlü top model Bella Hadid tek yumurta ikizi kadar birbirlerine benziyor. Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin İtalyan eşi Carla Bruni ile Filistinli asıllı manken Bella Hadid’in benzerliği şu sıralar gündemi meşgul ediyor.

Manken Bella Hadid İle Fransa eski Cumhurbaşkanı Sarkozy’in eşi Carla Bruni’nin benzerliği şaşırtıyor. Geçtiğimiz gün İngiliz magazin basını ünlü model Bella Hadid ve bir döneme damga vurmuş model Carla Bruni’nin benzerliğini manşetlere taşıdı. 51 yaşındaki Bruni ve 22 yaşındaki Hadid’in birbirlerine ikiz kadar benzemeleri herkesi şaşkına uğrattı.

Sosyal medya ise ikilinin fotoğraflarını karşılaştırarak benzerliği gözler önüne serdi. İki mankenin saçlarından yüz hatlarına pek çok fiziksel özelliğinin birbirine benzediğini de belirten İngiliz basını dışında, önde gelen basın kuruluşları da sayfalarına taşıdı…

Konu ile ilgili açıklama yapan eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin İtalyan eşi Carla Bruni, Bella Hadid için ‘Meğer gizli bir kızım varmış” dedi.

İlginizi Çekebilir

Kayyum gelen 3 büyükşehir (19 Ağustos)

HDP’nin elinde bulunan 3 büyükşehire kayyum atandı. Van, Mardin ve Diyarbakır Büyükşehir belediye başkanlıklarına kayyum …

%d blogcu bunu beğendi: