Ana Sayfa / Kadınca / Berk Suyabatmaz ile Burcu Esmersoy evlendi

Berk Suyabatmaz ile Burcu Esmersoy evlendi

Burcu Esmersoy’un gelinliği ve Berk Suyabatmaz neci nereli kim soruları. Burcu Esmersoy Amerika’da evlendi Berk Suyabatmaz ile. 

Burcu Esmersoy’un giydiği gelinlik modeli ve markası büyük ilgi çekti. ABD’de Berk Suyabatmaz ile Burcu Esmersoy dünyaevine girdi. Burcu Esmersoy evlendi!Ünlü sunucu Burcu Esmersoy Berk Suyabatmaz ile bugün Amerika’da evlendi.

BURCU ESMERSOY GELİNLİĞİ

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy Berk Suyabatmaz ile Amerika’da evlendi. 10 aydır aşk yaşayan çift bu gün dünya evine girdi. İlk kareyi Burcu Esmersoy sosyal medya hesabı Instagramda “Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş. Bizim mutluluğumuzu paylaşan ve kendi mutluluğu gibi yaşayan herkese çok teşekkürler. Darısı başınıza, sevgiler herkese mutluluklar ve tekrar teşekkürler. Bu arada bize bu konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosluğu’na çok teşekkür ederiz. notuyla paylaşımda bulundu. Esmersoy’un bu paylaşımına takipçileri ve yakınları tarafından tebrik mesajları yağdı. Geçtiğimiz günlerde ise Berk Suyabatmaz eşine New York’tan 1.5 milyon değerinde ev almıştı.

İlginizi Çekebilir

Milletvekili cinsiyet değiştirdi, kadın oldu

Almanya’da milletvekili cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın oldu. Almanya’da geçtiğimiz ekim ayında Bavyera eyaletinde yeniden milletvekili …