Ana Sayfa / Sağlık / Boğaz turu faciası

Boğaz turu faciası

Boğaz turuna çıktı tekneden düşerek öldü 9 Şubat. İstanbul’da boğaz turu gemisinde facia yaşandı denize düşen bir yolcu öldü. İstanbul Boğazı’nda bugün bir tur teknesinde korku dolu anlar yaşandı. Teknede bulunan bir kişi henüz sebebi bilinmeyen bir nedenle denize düştü. Tüm müdahalelere rağmen hastanede hayatını kaybetti. Turistlerin ise olayın şokunu atlatamadığı görüldü...

İstanbul son dakika haberleri. Boğaz turu ölüm getirdi. Olay saat 12.00 sıralarında yaşandı. Eminönü’nden hareket eden bir tur teknesi Ortaköy açıklarına geldiğinde yolculardan biri henüz bilinmeyen nedenle denize düştü. Çoğu turist olan ve olaya şahit olan yolcular büyük panik yaşadı.

TEKNE TURUNDA ÖLEN KİYİ İSTANBUL’DA

Olayı haber alıp kısa sürede bölgeye ulaşan Deniz Arama ve Kurtarma Birliği ekipleri su üstündeki kişiyi bota çıkardı. Deniz Arama ve Kurtarma Birliği Başkanı Umur Zamanoğlu denizden çıkarılan kişiye ilk müdahalede bulundu. Kişi daha sonra Sahil Güvenlik ekipleri teknesine alınarak kıyıya çıkarıldı. Haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri ambulansa aldıkları kişiyi ambulansla yakındaki özel bir hastaneye kaldırdı.

Ortaköy iskelesine çekilen tur teknesindeki turist yolcular burada indirildi. Turistlerin olayın şokunu atlatamadığı görüldü. Denize düşen kişinin Türk olduğu, hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi. Polis olay sonrası soruşturma başlattı.

İlginizi Çekebilir

Malulen emekli olunan hastalıklar

Hangi hastalıklar malulen emeklilik nedeni. Kimler malulen emekli olabilir malulen emeklilik hakkı tanınan hastalıklar ve …

%d blogcu bunu beğendi: