Ana Sayfa / Kadınca / Çağatay Uyusoy’un imajı tepki çekti

Çağatay Uyusoy’un imajı tepki çekti

Saçı sakalı birbirine karışan Çağatay Ulusoy’un yeni imajı hayranlarından kötü not aldı. Çağatay Ulusoy’un aldığı kilolar ve saçı sakalı birbirine karışmış hali ne oluyor dedirtti. Muhafız dizisiyle son günlerin en çok konuşulan ismi Çağatay Ulusoy, yeni imajıyla hayranlarından tepki topladı.

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy hayranlarını kızdırdı yeni imajıyla, Netflix’in ilk Türk yapımı dizisinde başrol oynayan Çağatay Ulusoy, adını Türkiye dışına da duyurarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Türkiye’deki hayranlarından ziyade dünyada da birçok kişi tarafından takip edilmeye başlayan Çağatay Ulusoy, imaj değiştirdi. Yakışıklı oyuncunun yeni imajı ise tepkilere neden oldu.

KİLO ALDIĞI GÖZLERDEN KAÇMADI

Son olarak geçtiğimiz haftalarda Hazal Kaya ve Ali Atay’ın düğününde, kendisi gibi oyuncu Duygu Sarışın’la görüntülenen Çağatay Ulusoy’un kilo aldığı gözlemlenmişti. Ünlü oyuncunun geçtiğimiz gün gittiği bir restoranda garsonla çekindiği fotoğrafı ise gündeme bomba gibi düştü.
HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI

Çağatay Ulusoy’un bu fotoğrafı, takipçilerini adeta hayal kırıklığına uğrattı. Aşırı kilo aldığı, saçını ve sakalını uzattığı görülen Ulusoy’un son halini görenler, tanımakta güçlük çekti. Takipçileri, Ulusoy’un acilen eski haline geri dönmesini istedi.
BU NE HAL?”

Best Model seçildikten sonra ününe ün katan yakışıklı oyuncu, “Muhafızda gayet fitti, bu ne hal?”, “O eski halinden eser yok şimdi” tarzında yapılan yorumlara maruz kaldı.
YENİ PROJE ÇALIŞMALARI

Ayrıca Çağatay Ulusoy’un son halini görenler, yeni bir proje için mi çalışıyor sorusunu sormaktan kendilerini alamadı.

İlginizi Çekebilir

Gurur Aydoğan nişan attı

Gurur Aydoğan-Başak Güröz çifti nişan attı ayrıldı. Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan, nişanlısı Başak Güröz’dan …