Ana Sayfa / Kadınca / Cansel Elçin striptizci oluyor

Cansel Elçin striptizci oluyor

Striptizci rolünü oynayacak olan Cansel Elçin çalışmalarını sürdürüyor. Oyuncu Cansel Elçin yeni projede Striptizci bir adamı canlandıracak. Nişantaşı’nda görüntülenen Cansel Elçin, önümüzdeki sezonda para kazanmak için striptizci olarak çalışmaya başlayacak bir babayı canlandıracağını açıkladı.

Oyunculuk zor zanaat vesselam. Kimi kadın oyuncular bazen hayat kadınını canlandırmak ve şiddete uğramak durumunda kalırken erkek oyuncular da benzer zorluklar yaşıyor. İşte oyuncu Cansel Elçin de yeni projesinde kadınlara erotik şov yapan Striptizci rolüyle karşımıza çıkacak. Uzun süredir ekranlarda boy göstermeyen Cansel Elçin de tiyatro oyunlarına ağırlık verenler arasında. Geçtiğimiz yıl “Frankenstein” oyunuyla sahnede boy gösteren oyuncu dün Nişantaşı’nda kameralara yakalandı.

Yeni projelerinden bahseden Cansel Elçin, önümüzdeki sezonda ilginç bir rolle izleyici karşısına çıkacağını söyledi. Elçin, “Parasız kalan ve oğluna bir şeyler yapmak isteyen ama beceremeyen bir babayı canlandıracağım. Bu adam para kazanmak için striptizci olarak çalışmaya başlayacak” dedi.

Kaynak: Gecce

İlginizi Çekebilir

Rihanna’nın yeni iç çamaşırı koleksiyonu

Rihanna iç çamaşırı koleksiyonu yeni modelleri. iç çamaşırı en son modellerç ve rihanna’nın yeni koleksiyonlarının …

%d blogcu bunu beğendi: