Ana Sayfa / İlginç / Cem Yılmaz sahnede hastalandı

Cem Yılmaz sahnede hastalandı

Komedyen Cem Yılmaz sahnede gösteri yaparken rahatsızlandı. Cem Yılmaz’ın hastalığı ve son durumu. Diamond Elite Platinum Plus adlı gösterisinde rahatsızlanan usta komedyen Cem Yılmaz, durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Sahnede rahatsızlanan Cem Yılmaz durumunun iyi olduğunu açıkladı. Cem Yılmaz’ın hastalığı ne son durumu. Cem Yılmaz, dün akşam Maslak TİM’de yeni stand-up’ını sahnelemek için izleyicilerin karşısındaydı. Usta komedyen, sahnede bir anda fenalaştı. Görenler ilk önce şaka sansa da durum ciddiydi. Yılmaz’a hemen tıbbi müdahale yapıldı.

Twitter hesabından bir açıklama yapan Yılmaz, durumunun iyi olduğunu söyledi. İzleyicilere teşekkürlerini ileten Yılmaz, magazin muhabirlerine de sitem etti.

MUHABİRİN AYAĞI SAKATLANDI

Gösteriden sonra Levent’teki evine geçen Yılmaz’ı kapısının önünde magazin muhabirleri bekliyordu. O esnada Yılmaz’ın olduğu araç evin kapısına tamamen yanaştı. Usta komedyen aracından inip evine girdi. Bu sırada aracı kullanan şoför, muhabirleri görmezlikten gelerek gaza bastı. Bu sırada bir muhabir ayak bileğinden yaralandı. Olay üzerine şoföre tepki gösteren muhabir, “Sana mı soracağım, ben yolumdayım” cevabını aldı.

İlginizi Çekebilir

Ebola Kongo’dan yayılıyor

Ebola salgını yeniden hortladı Afrika’da. Ebola nasıl bir salgın bulaşıcılığı. Demokratik Kongo Cumhuriyeti yetkilileri, ülkenin …

%d blogcu bunu beğendi: