Ana Sayfa / Kime Ait / Çılgın sayısal loto 17 Ekim sonuç

Çılgın sayısal loto 17 Ekim sonuç

Çılgın sayısal loto bu hafta çıktı mı 17 Ekim sonuçları ve rakamları. Çılgın sayısal lota ne kadar oldu kaç para toplandı bilen var mı bilgisi. Çılgın Sayısal Loto bu akşam noter huzurunda canlı yayınla çekildi. Büyük ikramiyesi 70 milyon lirayı geçen ve en çok oynanan şans oyunlarından biri olan Çılgın Sayısal Loto’da 33. numaralı çekilişte 25-35-36-50-79-82+83 numaralı şanslı numaralar oldu.

17 Ekim çılgın sayısal loto sonuçları rakamları. Bu hafta çılgın sayısal lotoyu tutturan oldu mu nereye çıktı bilgisi. Haftada üç kez oynanan Çılgın Sayısal Loto’da vatandaşlar zengin olmanın hayalini kuruyor. 60 rakamın arasından çekilen şanslı 6 numarayı bilenin büyük ikramiyeyi kazanacağı akşamda en az ödülü ise 2 bilen kazanıyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto’nun 17 Ekim tarihli çekiliş sonuçları şu şekilde: 25-35-36-50-79-82+83

BÜYÜK ÖDÜL REKOR KIRIYOR

Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye miktarı 70 milyon TL’yi geçti. Bu rakam Milli Piyango’nun en yüksek ödül miktarı olarak kayıtlara geçti.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? YENİ KURALLAR NELER?

Milli Piyango’nun yenilenen Çılgın Sayısal Loto oyununda, 60 rakam arasından 6 rakam seçilerek kupon oluşturulabiliyor. Aynı zamanda internet üzerinden de oynanan oyunda hızlı seçme özelliği ile 6 şanslı rakamı otomatik olarak rastgele çift ya da tek sayı şekilde belirlenebiliyor.

Yenilikler arasında bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek şansını arttırmak isteyenler sistem oyununu, çoklu oyun kombinasyonlarını oluşturabiliyor.

Çılgın Sayısal Loto, online olarak millipiyango.com.tr adresinden ve satış noktalarından oynanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Hermes nerenin, hangi ülkenin

Hermes ürünleri neler, Hermes çanta fiyatları ve Hermes hangi ülkenin firması markası bilgileri. Fransa lüks …

%d blogcu bunu beğendi: