Ana Sayfa / Sağlık / Cimili İbo yoğun bakımda

Cimili İbo yoğun bakımda

YAŞAM VE SAĞLIK HABERİ. Cimili İbo kim neci ve nereli gerçek adı ne? Karadeniz müziğinin sevilen ismi “Cimilli İbo” lakaplı İbrahim Özer, Kocaeli’de yoğun bakıma alındı. Özer’in koronavirüs testi pozitif çıkınca tedavi için hastaneye yatmıştı.

İbrahim Özer aslen nereli, yaşı ve neci ile kim bilgileri. Cimili İbo olarak tanınan müzisyen İbrahim Özer yoğun bakıma alındı. Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden birisi olan Cimilli İbo, rahatsızlanarak gittiği Kocaeli’nin gölcük ilçesindeki hastanede koronavirüs testi pozitif çıkınca tedavi altına alındı. Yoğun bakıma alınan sanatçının durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

BÖBREK YETMEZLİĞİ DE BULUNUYOR

Karadeniz’in sevilen ses sanatçılarından birisi olan ve Cimilli İbo lakabıyla bilinen İbrahim Özer, Cumartesi günü çeşitli şikayetler sonucu rahatsızlanınca Kocaeli’de bulunan Gölcük Devlet Hastanesi’ne gitti. Burada yapılan koronavirüs testi pozitif çıkan sanatçı, tedavi altına alındı. Durumu ağırlaşması sonucu yoğun bakımda tedavisi süren Özer’in tedaviye olumlu cevap verdiği öğrenildi. Böbrek yetmezliği de bulunan sanatçının yaklaşık 25 gün önce de Kocaeli’de bulunan evinde rahatsızlandığı belirtildi. Karadenizli sanatçının durumunun iyiye gitmesi için önümüzdeki 40 saatin büyük önem taşıdığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Ankara’da 693 sağlık çalışanı korona oldu

SAĞLIK HABERİ. Koronavirüs Türkiye günlük tablosu son durumu. Ankara’da koronavirüs salgını. Ankara’da koronaya yakalanan sağlık …

%d blogcu bunu beğendi: