Ana Sayfa / Kadınca / Deniz Akkaya’ya Selin Ciğerci şoku

Deniz Akkaya’ya Selin Ciğerci şoku

MAGAZİN HABERİ. Selin Ciğerci ile Deniz Akkaya arasındaki polemik sürerken mahkeme de devreye girdi. Bu haber birçok insanı ilgilendirmese de magazin severlerin heyecanla okuyacağı bir gelişme. Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile eski manken Deniz Akkaya arasında yaşanan “Senin çocuğun olmaz” kavgası sonrasında yeni bir gelişme yaşandı. Selin Ciğerci, mahkemeye başvurarak Deniz Akkaya hakkında tedbir kararı aldırdı. Akkaya’nın tedbir kararına uymaması halinde hakkında zorlama hapsi verileceği belirtildi.

Deniz Akkaya-Selin Ciğerci atışması sürerken ilgniç gelişmeler de yaşanıyor. Avukatı aracılığıyla İstanbul 1. Aile Mahkemesi’ne başvuran Selin Ciğerci, kanunda şiddet olarak tanımlanan tutum ve davranışlara maruz kaldığı gerekçesiyle önleyici tedbir kararı alınmasını talep etti.

Mahkeme, Deniz Akkaya’ya üç ay boyunca Selin Ciğerci’ye yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

HAPİS CEZASI UYARISI

Ayrıca, Akkaya’nın Ciğerci’nin bulunduğu konuta, okula ve işyerine yaklaşmamasına ve hiçbir surette iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine de hükmedildi.  Deniz Akkaya’nın tedbir kararına uymaması halinde hakkında zorlama hapsi verileceği ihtarında da bulunuldu.

ÇOCUK TARTIŞMASI YAŞANMIŞTI

Eski manken Deniz Akkaya sunuculuğunu yaptığı programda çocuk sahibi olmak isteyen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin Bodrum’daki evinde eltisi diye tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını söylemişti.

Bunun üzerine canlı yayına bağlanan Ciğerci ile Akkaya, laf dalaşına girmişti. “Senin çocuğun olmaz” sözünü duyan Ciğerci, “Sana ne” diyerek tepki göstermişti.

İlginizi Çekebilir

EDHO son bölüm izle (EDHO 168. bölüm)

EDHO son bölüm izle ne oldu. Hızır, Alparslan’ı evden de kovdu. İlyas ve ekibi Yaman …

%d blogcu bunu beğendi: