Ana Sayfa / Kadınca / EDHO 143. bölüm izle fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 143. bölüm izle fragmanı yayınlandı mı?

EDHO’da Ünal Kaplan’ı öldürdüler. Tarık Ünlüoğlu’nun ölümü sonrası Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Ünal Kaplan da öldü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Naz Elmas ve Ozan Akbaba’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Hızır, yaptığı son infazla, bir ganimet ele geçirerek başarıya ulaşmış olsa da Amerikalı düşmanlarının radarına girmekle büyük bir risk aldığının farkındadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte EDHO 142. son bölüm izleme linki..

EDHO’da Ünal Kaplan’ın (Tarık Ünlüoğlu’nun) vedası. EDHO son bölüm izle (EDHO 142. bölüm) ve EDHO 143 bölüm fragmanı. EDHO son bölümde vefat eden Tarık Ünlüoğlu (Dizideki karakteri Ünal Kaplan) için cenaze töreni düzenlendi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde; toplantıda, masanın yeni üyesi olarak takdim edilen Behram’ın sadakati teste tabi tutulacaktır. Birlikte yol alıp alamayacaklarından emin olmak isteyen Hızır, Behram’a, daha önce birlikte çalıştığı örgütlerle savaşması emrini verir. Feyyaz’ın gözünü korkutacak olan bu sınavın sonucu, tüm masa üyelerinin hayatını etkileyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

EDHO yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 142. SON BÖLÜM İZLE

Haşmet, centilmence savaşmayarak, ailenin kadınlarına dokunma cüreti gösteren Meftunlarla ilgili öğrendiklerini Hızır’dan saklayamaz. Hızır ise öğrendiği bu gerçek karşısında sessizliğini korusa da, emri uygulayan Bülent Meftun’un cezası tabii ki kesilecektir.

Böylece Çakırbeyliler ve Meftunlar arasında geçen sessiz savaşta durumlar bir süreliğine eşitlenir. Hızır dört bir taraftan saldırmaya çalışan düşmanlarının arkasına aldıkları Altan’la da karşı karşıya gelir. Ünal Kaplan’ın öldüğünü öğrendiği bu karşılaşmada, vatanını, milletini satan bir hain olmak yerine, bir haininin namlusunun ucunda korkusuzca can verebileceğini bir kere daha kanıtlayacaktır.

Meftun Ailesi’nin başına geçen Feyyaz’ın, yakın zamanda başına bela olabileceğini anlayan Hızır, vakit kaybetmeden harekete geçer. Hızır Ali’ye gizli bir ekip kurmasını söyleyerek verdiği önemli görevle, düşmanından bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Meftunlardan gelecek tehlikelere karşı kuşandığı silahların, Sevda’ya zarar verip vermeyeceği de herkes tarafından merak konusu olacaktır.

Feyyaz’ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda’ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar.

Bunca bela arasında, üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır’ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır.

Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşı karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.

İlginizi Çekebilir

Bella Hadid dünyanın en güzel kadını

Dünyanın en güzel kadını olarak Bella Hadid belirlendi. Bella Hadid’in yüz hatları ve vücut hatları …

%d blogcu bunu beğendi: