Ana Sayfa / Kadınca / Emily Hartridge öldü

Emily Hartridge öldü

İngiltere’de ünlü sunucu Emily Hartridge kamyon çarpması sonucu öldü. Sunucu Emily Hartridge henüz 36 yaşındaydı. Ünlü sunucu ve sosyal medya fenomeni Emily Hartridge, kullandığı elektrikli scooter’a kamyonun çarpması sonucu hayata veda etti.

Dünya bir ünlüsünü daha kaybetti trafik kazasında. İngiliz sunucu ve sosyal medya fenomeni Emily Hartridge trafik kazası geçirerek yaşamını yitirdi. Sosyal medya fenomeni ve televizyon sunucusu olan Emily Hartridge, İngiltere’de elektronik scooter kullanırken kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybetti.

EMİLY HARTRİDGE NECİ, KİM VE NERELİ

36 yaşındaki fenomenin ölüm haberi, Instagram hesabından duyuruldu.Hartridge’in Instagram adresinden yapılan açıklamada, “Herkese merhaba. Bu, Instagram üzerinden söylenecek korkunç bir şey ama bugün çoğunuzun Emily’yi görmeyi beklediğini biliyoruz ve bu, aynı anda sizinle iletişim kurmanın tek yolu. Emily dün bir kaza geçirdi ve hayatını kaybetti. Hepimiz onu sevdik ve asla unutulmayacağız. Çok fazla hayata dokundu, onsuz bir şeyleri hayal etmek zor. Çok özel bir insandı” ifadeleri kullanıldı .Emily Hartridge’in YouTube hesabında 350 bin abonesi ve Instagram hesabında 45 bin takipçisi vardı.

İlginizi Çekebilir

Miles Cyrus banyo pozu olay oldu

Banyo pozu veren ünlüler ve küvet pozuyla gündemde olan ünlü kadınlar. En güzel ve çekici …

%d blogcu bunu beğendi: