Ana Sayfa / Manşet / Emine Erdoğan’dan Haluk Levent’e yardım

Emine Erdoğan’dan Haluk Levent’e yardım

Haluk Levent’e cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hanımı emine Erdoğan yardım etti. Haluk Levent’e yardım beklemediği yerden geldi. AHBAP’ın kurucusu ve rockçı Haluk Levent, Yusuf İslam ile sohbet etmek istedi. Levent, İngilizce kendisini ifade edemeyince imdadına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan yetişti.

Yusuf İslam Haluk Levent ile tanıştı konuşmalarının tercümesini ise Emine Erdoğan hanımefendi yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, TRT bünyesinde 2017 yılında kurulan sosyal sorumluluk girişimi TRT World Citizen tarafından bu yıl ikincisi Hasköy İplik Fabrikasında düzenlenen ödül törenine katıldı.

Ödül töreninin hemen öncesinde verilen yemekte bir görevli, Haluk Levent’in yanına gelerek Yusuf İslam’ın kendisi ile tanışmak istediğini belirtti. Haluk Levent de “Tabii ki” deyip Yusuf İslam’ın oturduğu yere doğru gidip onunla tanıştı ve sohbet etmeye başladı.

Haluk Levent İngilizce olarak bir şeyler anlatmaya çalışırken hemen araya Emine Erdoğan girerek Haluk Levent’in ifade edemediği cümlelerin çevirisini yaptı. Haluk Levent Yusuf İslam’a “Sizin ‘Lisa Lisa’ şarkınızı çok dinlerdim” dedi. Emine Erdoğan da “Evet ben de çok dinlerdim” diyerek sohbete dahil oldu.

İlginizi Çekebilir

Kimlik ve ehliyet 2020 değiştirme ücreti

Ehliyet ve nüfus cüzdanı yenileme zammı 2020 için ne kadar olacak. yeni nüfus cüzdanı için …

%d blogcu bunu beğendi: