Ana Sayfa / İlginç / Erdoğan’ın yazdığı kitaba eleştiri

Erdoğan’ın yazdığı kitaba eleştiri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yazdığı kitabın adı, konusu ve ne anlatıyor sorusu. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı döneminde kitap yazdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” ismiyle çıkacak kitabına ilk eleştiri Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak’tan geldi.

Erdoğan‘ın kitabı Daha Adil Bir Dünya Mümkün konusu, fiyatı ve içende ne yazıyor sorusu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yazar oldu ilk kitabını yayınladı.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yazdığı 6 Eylül’de satışa çıkacak olan “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” isimli kitabını eleştirdi.

Daha Adil Bir Dünya Mümkün” ismine atıfta bulunarak sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dilipak, “peki ya bugünkü gerçekler. Peki bugünkü icraatları kim yap(tır)ıyor” dedi.

“PEKİ YA BUGÜNKÜ GERÇEKLER”

Dilipak’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle;

“Bu kitapta yazılanlar yola çıkarkenki fikirler, peki ya bugünkü gerçekler. Peki bugünkü icraatları kim yap(tır)ıyor. “Bu ifritten sualin kılını çekmez akıl.” “Ah Sakarya..”

İlk basımı, iktidara yakınlığıyla bilinen ‘Turkuvaz Kitap‘ tarafından 40 TL’den satışa sunulacak olan kitap, internetten sipariş verenler ise 32 liraya alabilecek.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de PKK’lı terörist sayısı 100’e düştü

PKK’nın terörist sayısı yurtiçinde 100’ün altına düştü. kanlı terör örgütü PKK, artık eskisi gibi gençleri …

%d blogcu bunu beğendi: