Ana Sayfa / Genel / Ertuğrul Kumcuoğlu MHP’den atılıyor

Ertuğrul Kumcuoğlu MHP’den atılıyor

Bahçeli, Ertuğrul Kumcuoğlu’nun MHP’den atılması için talimat verdi. Emekli büyükelçi eski MHP Milletvekili Ertuğrul Kumcuoğlu’nun parti ile ilişkisi kesilecek. MHP Aydın Eski Milletvekili Emekli Büyükelçi Ertuğrul Kumcuoğlu hakkında kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak disipline sevk edildi.

MHP, Ertuğrul Kumcuoğlu‘nun partiden atıyor. Devlet Bahçeli, Ertuğrul kumcuoğlu’nun MHP’den çıkarılması için talimat verdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 126 emekli büyükelçinin basın yoluyla kamuoyuna açıklanan bildirisinde ismi yer alan MHP Aydın eski milletvekili emekli büyükelçi Ertuğrul Kumcuoğlu’nun disipline sevk edildiğini açıkladı.

Yalçın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

* 126 Emekli Büyükelçinin basın yoluyla kamuoyuna açıklanan bildirisinde ismi yer alan partimizin Aydın Eski Milletvekili Emekli Büyükelçi Ertuğrul Kumcuoğlu, Sayın Genel Başkanımızın talimatıyla kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak disipline sevk edilmiştir.

İlginizi Çekebilir

Harvey Nichols Türkiye’den çekildi

Ünlülerin ve zenginlerin markası olan Harvey Nichols Türkiye piyasasından çıktı. Türkiye’den giden ünlü markalar arasına …

%d blogcu bunu beğendi: