Ana Sayfa / Kahince / Fatih Sondaj Gemisi KPSS sorusu oldu

Fatih Sondaj Gemisi KPSS sorusu oldu

2019 KPSS 14 temmuz sonuçları kadar soruları da araştırılıyor. KPSS 2019’da Fatih sondaj Gemisi de soru olarak adaylara soruldu. 14 Temmuz KPSS lisans soruları sayfamızda. KPSS lisans sınavında çıkan sorularının cevaplarını haberlerimizde veriyoruz. Bu bağlamda Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir şeklinde bir soru geldi.

Fatih sondaj Gemisi KPSS 2019 sorularından ibiri oldu. 2019 KPSS soru ve cevapları ile sonucun ne zaman açıklanacağı da merak ediliyor. KPSS’ye girenler tıpkı amerikan armudu sorusu gibi Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adını da araştırmaya başladı. hemen cevabı verelim KPSS 2019’da sorulan Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı Fatih sondaj Gemisidir.  KPSS lisans sınavının ardından soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? Sınava giren öğrencilerin merak ettiği sorular arasında bu soru da yer alıyor. 10.15’ta başlayan ve 130 dakika süren sınava giren adaylar, soruların yanıtlarına bakarak doğru mu yanlış mı yaptıklarını bilmek istiyorlar. Peki Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? İşte KPSS lisans sorusunun cevabı.

KPSS 2019 SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
14 Temmuz KPSS lisans soruları: Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? İşte KPSS lisans sorusunun cevabı. “Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir?” sorusu araştırılıyor. KPSS lisans sınavının ilk oturumu 14 Temmuz’da yapıldı. Sınava giren adaylar heyecanla soruların yanıtlarını öğrenmek istiyorlar. Haberimiz içerisinden Türkiye’nin ilk sondaj gemisi ile ilgili açıklamalara ulaşabilirsiniz. Sınavda yer alan her test kendi içinde değerlendirilecektir. Her testte, örneğin Genel Yetenekte, doğru cevap sayısından yanlış cevap sayısının dörtte biri çıkarılarak ham puanlar bulunacak, bu puanların ortalama ve standart sapmaları kullanılarak standart puanlar hesaplanacaktır..
İlk sondaj gemsinin adı Fatih’tir.

İlginizi Çekebilir

Dünya bekarlar günü nasıl ortaya çıktı

Dünya bekarlar günü 11.11. olarak kutlanıyor. Bekarlar günü önemi ne özelliği ne ve ne oluyor …

%d blogcu bunu beğendi: