Ana Sayfa / Manşet / Fatih Terim nasıl oldu, durumu

Fatih Terim nasıl oldu, durumu

son dakika Fatih Terim haberi, Fatih Terim’in son durumu nasıl, iyileşiyor mu, kızları ne diyor? Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, tecrübeli teknik adamdan yeni bir haber olmadığını, durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Corona virüs Fatih Terim’i de vurdu ve ünlü hocanın son durumu merak ediliyor. Fatih terim’in kızı buse Terim, babasının son sağlık durumunu ve ailenin yaşadığı zorlukları ve korkuları anlattı. Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi altına alınan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in son durumu hakkında kızı Buse Terim Bahçekapılı bir açıklama yaptı.

FATİH TERİM’İN SAĞLIĞI İYİ GİDİYOR

Sosyal medyadan son gelişmeleri paylaşan Buse Terim Bahçekapılı, “Bugün yeni bir haber yok, dün ile aynı. Babam iyi. Daha iyi olacak, biliyorum. Bugün bizler aile fertleri olarak pek iyi değiliz ama iyi olacağız. Bu hastalık şu anda hepimize olabilir, hepimizde olabilir ve farkında bile olmayabiliriz. Bu yüzden uyarıları dinleyin, kalabiliyorsanız evde kalmaya devam edin. Hepinizin iyi dileklerini okuyorum ve hislerimizin karşılıklı olduğunu bilmenizi istiyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

ABD’li gazeteci Andre Vltchek öldü

YAŞAM HABER. İstanbul’da ölü bulunan ABD’li gazeteci ve soru işaretleri. Rus asıllı ABD’li gazeteci Andre …

%d blogcu bunu beğendi: