Ana Sayfa / Sağlık / Gazeteci Emin Pazarcı yoğun bakımda

Gazeteci Emin Pazarcı yoğun bakımda

Ankara’da Emih Pazarcı yoğun bakımda durumunun kritik olduğu belirtiliyor. Gazeteci Emin Pazarcı nereli, yaşı ve kimdir bilgileri. Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, gazeteci Emin Pazarcı’nın dün gece rahatsızlandığını ve hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Emin Pazarcı neden yoğun bakıma alındı hastalığı ne ve son sağlık durumu bilgileri. Gazeteci Emin Pazarcı aslen nereli, kaç doğumlu hangi gazetelerde çalıştı ve kimdiri. Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, gazeteci Emin Pazarcı’nın dün gece rahatsızlandığını ve hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Pazarcı’nın aort damarı yırtıldığı ağır ve zor bir ameliyat geçirdiği öğrenildi.

Güler, Pazarcı’nın uzun bir ameliyat geçirdiğini belirtip dua istedi.
Akşam yazarının paylaşımı şöyle;

”Sevgili Emin Pazarcı, dün gece rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Uzun bir ameliyat geçirdi. Allah acil şifalar versin. Dualarınızı eksik etmeyin.”

EMİN PAZARCI KİMDİR?

Gazeteci yazar. Gazi Üniversitesi İşletme Bölümünde tahsil hayatına devam ettiği yıllarda, medya dünyasında çalışmaya başladı. Emin Pazarcı, 1980 askeri darbenin ardından gazeteci Avni Özgürel ile birlikte Yeni Sözcü Dergisi’ni çıkaran ekip içinde yer aldı. Ancak, haftalık Yeni Sözcü 27. Sayısında Ankara Sıkıyönetim Komutanlığı tarafından kapandı. Daha sonra görev aldığı Bakış ve Hamle dergileri de aynı akıbeti paylaştı ve ilk sayılarında Sıkıyönetim Komutanlığı bildirisi ile kapatıldı.

Ardından Akajans ve Tercüman Gazetesi’nde muhabir olarak görev yaptı. Uzun yıllar siyaset, ekonomi, diplomasi, Parlamento, savaş muhabirliği gibi alanlarda çalışmalarda bulundu. Tercüman Gazetesi’nde haber müdürlüğü, Ankara Temsilciliği ve yazarlık görevlerine kadar yükseldi.

İlginizi Çekebilir

Osman Durmuş öldü mü?

MHP’li eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş öldü mü, yaşıyor mu son durum ne açıklama geldi. …

%d blogcu bunu beğendi: