Ana Sayfa / Sağlık / Gazeteci Yavuz Selim Demirağ yoğun bakımda mı?

Gazeteci Yavuz Selim Demirağ yoğun bakımda mı?

Darp edilen Yeniçağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağ yoğun bakıma kaldırıldı iddiası. Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı.

Yeniçağ gazetesi yazarlarından Yavuz Selim Demirağ, Türkiyem TV’de sunduğu  Yeniçağ’da Meydan programının ardından evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı.

8-9 kişilik bir gurubun sopalarla saldırdığı Demirağ, olayın ardından hastaneye kaldı.

YOĞUN BAKIMDA İDDİASI

Kızından alınan bilgilere göre 7 kişi beyzbol sopalarıyla evinin önünde içeri girerken saldırdı, araç plakası çalıntı çıktı, kafasına ve boynuna sopalarla saldırdılar.

YAVUZ SELİM DEMİRAĞ’A SALDIRI

Konuya ilişkin Twitter hesabından açıklamada bulunan Murat Ağırel, “Bugün Türkiyem TV’de beraber program yaptık Yavuz Selim Demirağ ile birlikte. Program çıkışı evine bıraktım. Sahte plakalı doblo markalı araç ile bizi takip etmişler .Sonrasında ben vedalaşıp ayrıldıktan 2-3 dakika sonra Yavuz ağabeye saldırmış alçaklar. Gata da yoğun bakımda ..” ifadelerini kullandı.

YAVUZ SELİM DEMİRAĞ KİM, NECİ VE NERELİ

YAVUZ SELİM DEMİRAĞ KİTAPLARI VE YAŞAMI

Gazeteci, yazar Yavuz Selim Demirağ Kuleli Askeri Lisesinden mezun olmuş ardından Kara Harp Okulu’na girmiştir. Kısa süre sonra okuldan atılmış, yaşamına gazeteci olarak sürdürmeye karar vermiştir.

Günümüzde Yeniçağ Gazetesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Demirağ, yaşantısını Ankara Yenimahalle’de sürdürmektedir. Aslen baba tarafından Kayseri Talas İlçesi nüfusundandır.

Bugüne kadar Dijital Terör, Teğmen Çelebi, Darbe ve İnfaz ile İmamların Öcü & Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Cemaat Yapılanması isimli kitaplara imzasını atmıştır.

İlginizi Çekebilir

Prof. Emin Darendeliler öldü

Prof. Dr. Emin Dareliler aslen nereli, kim ve neci bilgileri. İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim …

%d blogcu bunu beğendi: