Ana Sayfa / Yaşam / Gökhan Sarıgöl nereli, neci ( Fly Service)

Gökhan Sarıgöl nereli, neci ( Fly Service)

Sivil havacılık ve Türkiye’de sivil havacılık alanındaki önemli patronlar. CEO’lar ve şirket sahipleri.  Fly Service CEO’su Gökhan Sarıgül, sivil havacılık alanında etkin isimlerden biri.

Gökhan Sarıöl sivil havacılık alanında önemli isimlerden biri.  Fly Service CEO’su Gökhan Sarıgül kimdir nerelidir diye aranıyor. Türkiye’de birçok havayolu firmasına temsil ve gözetim hizmeti veren şirketin sahibi Gökhan Sarıgöl, medyanın gündeminde. İşte airporthaber sitesinde yer alan son haber ve iddia.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadele ekipleri, Anadolu’dan kaçak kazı ve hırsızlık gibi yöntemlerle temin ettiği tarihi eserleri başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yabancı ülkelere kaçırıp satan bir şebekeyi takibe aldı. Yapılan teknik ve fiziki izlemelerde şebekenin içerisinde bulunan şüphelileri tek tek belirleyen ekipler, şebeke üyelerine yönelik bu hafta başında operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonların ilk ayağında şebeke üyesi  5 şüpheliyi gözaltına alan ekipler, devam ettirdiği soruşturma kapsamında şebekeyle bağlantılı olduğu ileri sürülen bir iş adamını yakalayıp gözaltına aldı.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre, yüklü miktarda tarihi eserle ele geçirilen şebeke üyelerinin ifadesi ve irtibatlarından tespit edilen iş adamının, Atatürk Havalimanı’nda temsil gözetim hizmeti veren Fly Service’in sahibi Gökhan Sarıgöl olduğu öğrenildi.

Vatan caddesindeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürülerek sorguya alınan iş adamıyla birlikte şebeke üyelerinin sorgu ve ifade alma işleminin devam ettiği öğrenildi.  (KAYNAK: airporthaber.com)

İlginizi Çekebilir

Feraye ne demek, Feraye anlamı

Kiz ismi olarak konuna Feraye ne demek, Feraye manası ve anlamı ile kız bebeklere Feraye …