Ana Sayfa / Yaşam / İdris Naim Şahin İYİ Parti Ordu belediye başkan adayı

İdris Naim Şahin İYİ Parti Ordu belediye başkan adayı

Ordu belediye başkanlığı için İYİ Parti eski AK Partili bakan İdris Naim Şahin’i gösterdi. Ordu büyükşehir belediye Başkanlığı için partilerin adayları ve kim kazanabilir sorusu. Eski İçişleri Bakanlarından İdris Naim Şahin’in İYİ Parti ile el sıkıştığı ve 31 Mart’ta İYİ Parti’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olmayı kabul ettiği bildirildi.

İdris Naim Şahin İYİ Parti’de Ordu belediye başkan adayı oldu. Ordu’da belediye başkanlığı için partilerin adayları çok güçlü. Ankara kulislerine sızan bilgilere göre; eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, İYİ Parti’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 29 Ocak’ta medya temsilcileriyle kahvaltıda buluştuğu toplantıda, İdris Naim Şahin’in Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için, “İdris Bey İyi Parti’den aday olmak istiyor ama CHP’nin desteği şartı var” ifadelerini kullanmıştı.Ancak CHP geçtiğimiz günlerde Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı’nın Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel olduğunu açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir

Evde sirke nasıl yapılır?

Üzüm, elma sirkesini siz de evinizde yapabilirsiniz. Doğal sağlıklı ve organik sirke yapımı ve evde …

%d blogcu bunu beğendi: