Ana Sayfa / Yaşam / İlbak Holding kime ait, sahipleri

İlbak Holding kime ait, sahipleri

Mustafa İlbak aslen nereli, neci ve kimdir merak ediliyor. İlbak Holding sahibi Mustafa İlbak eğitimi, yaşı, serveti ve neci bilgileri.

İLBAK HOLDİNG

Mustafa İlbak ve Murat İlbak memleketi. nereli ve neciler sorusu neden soruldu bilgisi. Çeşitli sektörlerde ve farklı kimliklerde faaliyetlerini sürdüren İlbak şirketleri holding yapısı altında 2010 yılında bir araya gelmiştir.

Aktif olduğu turizm, maden, pazarlama iletişimi, medya, baskı hizmetleri, gayrimenkul geliştirme sektörlerinde farklı şirketleriyle faaliyet göstermektedir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI: MUSTAFA İLBAK

Mustafa İlbak profesyonel yaşamına reklam sektöründe yönetici olarak başlamıştır.

İki ayrı şirkette devam eden kariyerini takiben, Kentvizyon Açıkhava Reklamcılığı A.Ş.’yi kuran Mustafa İlbak, 1998 yılında uluslararası açıkhava reklamcılığının lider şirketlerinden Ströer Grubu ile ortaklığa girerek Ströer Kentvizyon’u hayata geçirmiştir.

Bu ortaklığı takiben Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Başkanlığı’na atanan İlbak; 2010 yılında faaliyetlerini çeşitli alanlarda sürdüren İlbak şirket ve iştiraklarini tek grup altında biraraya getirerek, kardeşi Murat İlbak ile beraber İlbak Holding’i kurmuş ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlenmiştir.

Halen İlbak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa İlbak, aynı zamanda Portline Medya Pazarlama, Outbox Medya Pazarlama, Büyük Baskı Merkezi, Fokus İnşaat, İlbak Yapı, İlbak Maden, İlbak Turizm gibi çeşitli İlbak şirketlerinde de yönetim kurulunda görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ: MURAT İLBAK
Murat İlbak, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş ve Ströer Group’ta iş hayatına atılmıştır. 2000 yılında Ströer Kentvizyon’da Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan İlbak, 2006 yılında şirketin CEO’luğunu üstlenmiş ve Mustafa İlbak’ı takiben Ströer Yönetim Kurulu Başkanlığı’na atanmıştır.

2016 tarihine kadar eş zamanlı olarak Ströer Yönetim Kurulu Başkanı görevini de devam ettiren İlbak, aynı zamanda İlbak Holding’in de Yönetim Kurulu Başkan Vekili’dir.

Portline Medya Pazarlama, Outbox Medya Pazarlama, People Initiative, United People, Acacia Maden, Fokus İnşaat, İlbak Yapı, İlbak Maden, İlbak Turizm gibi farklı İlbak şirketlerinde de yönetim kurulunda yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Survivor dün gece elenen Atakan oldu 15 Mayıs

Survivor 2019 elenen yarışmacı Atakan, Emre ve Yusuf’dan hangisi oldu bilgisi. Dün gece Survivor 2019’da …