Ana Sayfa / Genel / İmamoğlu’nu Tokatspor başkanı şikayet etmiş

İmamoğlu’nu Tokatspor başkanı şikayet etmiş

Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya AK parti’den milletvekili olmayı garantiledi İmamoğlu şikayeti ile. İmamoğlu türbede elini arkasına koydu diye şikayet eden kişinin AKP’den milletvekili olmaya çalışan ve medyatik olma hevesindeki Ufuk Akçekaya isimli bir kiyşinin olduğu ortaya çıktı. Ufk Akçekaya’nın aynı zamanda Tokatspor başkanı da olduğu ortaya çıktı. Ufuk Akçekaya’nın ilk seçimlerde kesin AKP’den vekil olacağını düşünenlerin sayısı hızla artıyor. Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya AKP’lilerin karamanı oldu. 

Ufuk Akçekaya kim neci ve nereli artık daha çok soruluyor. Tükiye’nin konuştuğu İmamoğlu ispiyoncusunun Ufuk Akçekaya isimli bir kişi olduğu ortaya çıktı. Türbede ellerini arkadan bağladığı için CİMER’e şikayet edilen Ekrem İmamoğlu’nu kimin şikayet ettiği ortaya çıktı. Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya, yayınladığı bir video ile İmamoğlu’nu şikayet edenin kendisi olduğunu iddia etti.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında İstanbul’un Fethi’nin 567. yıldönümünde Fatih Sultan Mehmet Türbesi’ni ziyareti sırasında yürürken ellerini arkasına bağladığı gerekçesiyle ön inceleme başlatılmıştı.

37 DAKİKALIK VİDEO YAYIMLADI

OdaTV’nin haberine göre, Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya şikayeti kendisinin yaptığını öne sürdü. 37 dakikalık videosunda dosya numaraları veren Akçekaya’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partili siyasetçilerle fotoğrafları dikkat çekti.
“AYNI ZAMANDA EĞİTİMCİYİM”

Videoda Erdoğan’a sevgisini de ifade eden Akçekaya’nın AK Parti’den İstanbul milletvekili aday adayı olması da dikkat çekti. Akçekaya konuyla ilgili, “Evet, açıklayabilirim, Ekrem İmamoğlu’nu CİMER’e şikayet eden benim. Tokatspor başkanıyım ve aynı zamanda da eğitimciyim” ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir

Ulaş Doğan öldürüldü

Ulaş Dersim Kodadlı terörist Ulaş Doğan MİT operasyonuyla öldürüldü. PKK suikastçısı etkisiz hale getirildi. Interpol …

%d blogcu bunu beğendi: