Ana Sayfa / Kadınca / İsmail Küçükkaya’nın fişi mi çekildi?

İsmail Küçükkaya’nın fişi mi çekildi?

FOX TV’de ayrılıklar ve işten çıkarmalar haberleri ile İsmail küçükkaya’nın son durumu işten mi çıkarıldı yoksa yıllık izinde mi muamması.Genel Yayın Yönetmenliğini Doğan Şentürk’ün yaptığı FOX Haber’de aralarında İsmail Küçükkaya’nın da bulunduğu 3 gazeteci işten çıkarıldı.

İsmail Küçükkaya’nın FOX TV’deki işi bitti mi, çalar saat onun için mi çaldı işten çıkışı mı verildi soruları. İsmail Küçükkaya polemiklerin ve tartışmaların odağına gelebilen bir Ankara kökenli gazeteci. Fox Ankara Haber Merkezi’nde kanalın kuruluşundan itibaren görev yapan Cumhurbaşkanlığı muhabiri Umut Yertutan, Fox Ana Haber editörü Serdar Ertuğrul ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat’in editörlüğünü yapan Necdet Yıldırım ile yollar ayrıldı.

FOX TV YENİLENİYOR MU

Yeni ayrılıklar kapıda
Disney ile 21. Century Fox şirketlerinin birleşmesi kararının ardından Fox TV Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt’un görevine yeni yapılanmada Ankara Temsilcisi’ne yer verilmemesi gerekçe gösterilerek son verilmiş, ayrıca kanalda uzun süredir görev yapan editör Gökhan Kayış, muhabir Yüce Kuyucaklıoğlu ve kameraman Ahmet Bolat’la da yollar ayrılmıştı.

İlginizi Çekebilir

Burcu Esmersoy’un YouTube rekoru

YouTube’da Burcu Esmersoy rekor kırdı. Kısa bir süre önce Berk Suyabatmaz’dan boşanan ünlü sunucu Burcu …

%d blogcu bunu beğendi: