Ana Sayfa / Kime Ait / İstanbul 15 Temmuz toplu taşıma ücretsiz

İstanbul 15 Temmuz toplu taşıma ücretsiz

Toplu taşıma İstanbul’da 15 Temmuz’da ücretsiz oldu. 15 Temmuz resmi tatil ve İstanbul’da metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçları ücretsiz yolcu taşıyacak. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenecek etkinlik ve anma programlarına katılmak isteyenler için İstanbul’da toplu taşıma araçları ücretsiz olacak.

15 Temmuz’da İstanbul’da toplu taşıma araçları ücretsiz yolcu taşıyacak. 15 Temmuz resmi tatil ve İstanbul’daki kutlamalar ve yerleri. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi temmuz ayı oturumunun ikinci gününde 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümüne ilişkin karar alındı. AKP ve CHP grubunun ortak imzaları ile verilen teklifte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde düzenlenecek etkinliklere katılım için İstanbulkart ücret entegrasyonuna dahil tüm toplu taşıma araçlarının 15 Temmuz 06.00-16 Temmuz 06.00 arasında ücretsiz olması istendi. Teklif mecliste oybirliği ile kabul edildi. Buna göre 15 Temmuz günü ve gecesi düzenlenecek anma etkinliklerine katılmak isteyen İstanbullular toplu taşıma araçlarından sabaha kadar ücretsiz yararlanabilecek.

İlginizi Çekebilir

Hangi havalimanına kaç eleman alınacak 2019

Havalimanlarına başta güvenlik görevlisi olmak üzere binlerce personel alınacak. Hangi havalimanı kaç personel alacak, aranan …