Ana Sayfa / Kahince / İstanbul 29 Kasım Cuma hava

İstanbul 29 Kasım Cuma hava

29 Kasım Cuma İstanbul hava ve hafta sonu (30 kasım-1 Aralık) İstanbul hava tahmini yağmur var mı sorusu. İstanbul’da yarın Cuma sağanak yağmur bekleniyor. İstanbul barajları kuruyor yeni yağmurları bekliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve İBB AKOM’un verilerine göre, İstanbul başta olmak üzere yurdumuzun büyük bölümünün yeni bir yağışlı ve soğuk havanın etkisi altına girmesi bekleniyor.

İstanbul son hava tahmini 30 Kasım 1 Aralık cumartesi pazar hava tahmini. İstanbul’da cuma sabahından itibaren sağanak bekleniyor. Lodos yönlü rüzgârın yarın (Cuma) sabah erken saatlerden itibaren şiddetini arttırarak aralıklarla fırtına şeklinde (50-80km/s) etkili olması beklenirken, beraberinde kısa süreli ve yerel olarak kuvvetli gök gürültülü sağanak yağmur geçişlerinin yaşanabileceği tahmin ediliyor.

İstanbul’da pazar gününe kadar etkili olması beklenen güneyli rüzgarlar nedeni ile 16-18°C’ler aralığında mevsim normalleri üzerinde seyretmesi beklenen sıcaklıkların, pazar günü itibari ile rüzgârın kuzeyli yönlere dönmesi ile birlikte 10°C’ler civarına gerileyeceği tahmin ediliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İtfaiye, İSKİ, Yol Bakım, Çevre Koruma, Park Bahçeler, İBB Trafik, Zabıta ve 153 Yerinde Çözüm ekipleri, yağış nedeni ile oluşabilecek olumsuzluklara karşın hazır bekletiliyor. AKOM’dan koordine edilecek çalışmalar kapsamında kritik noktalarda da önlemler alınıyor.

İlginizi Çekebilir

MAGA ne demek, ABD MAGA gecesi ne?

Amerika’da MAGA ne demek, MAGA gecesi ne, MAGA ve Trump haberleri. Amerika yanıyor Başkan Trump …

%d blogcu bunu beğendi: