Ana Sayfa / Kadınca / Kadın dizisi yeni sezon başlama tarihi

Kadın dizisi yeni sezon başlama tarihi

Kadın 65. bölüm izle ne zaman ve fragmanı bilgileri. Kadın Dizisi yeni sezon (3. sezon kadın dizisi 65. bölüm full izle) haberleri. Kadın dizisi ayrılan ünlü oyuncu ve diziye yeni katılan ünlü oyuncular bilgisi. FOX TV’de ekrana gelen Kadın dizisinin 3. yeni sezon fragmanı merak ediliyor. Son bölümünde, Bahar, Arif ve Hatice, bindikleri araçla trafik kazası geçirmişlerdi. Peki, 3. yeni sezon ne zaman başlıyor? Bennu Yıldırımlar Kadın dizisinden ayrılıyor mu? Kadın dizisi 65. bölüm fragmanı…

Kadın 3. sezon 65. bölüm izle ne zaman yayınlanacak haberleri. dizi ve FOX TV haberleri. kadın dizisi yeni sezon fragmanı dikkat çeken yeni oyuncular ve ayrılan oyuncular. Kadın yeni sezon fragmanı yayımlandı mı? sorusu okuyucular tarafından araştırılıyor. Çarpıcı bir sonla 2. sezona veda eden Kadın yeni sezon 1. fragman ekranlara geldi. Kadroya dahil olan Hümeyra ile birlikte Bahar’ın bir sahnede izleyenlere hitap ettiği sahne ile yeni sezon fragmanı ekrana geldi. Kadın yeni sezon ne zaman? Sezon finalinde neler oldu?

KADIN 3. YENİ SEZON FRAGMANI YAYIMLANDI
Yayımlanan yeni sezon fragmanında: Bahar, büyük bir izleyici kitlesinin bulunduğu sahneye gelir. ”Hayatımda ilk defa çok özle biri bana hikayemi anlatma şansı verdi” sözlerini kullanan Bahar’ın bahsettiği kişi ise kadroya yeni dahil olan Hümeyra’dır. O sırada Ceyda ve Enver ile birlikte ekrana yansıyan başarılı oyuncu Hümeyra ise gurur dolu bir şekilde Bahar’a gülümser. Tüm zorluklarla mücadeleden başarı ile çıkan Bahar’ın ”Ben çocuklarımla girdiğim her savaşı kazandım. Çünkü ben bir kadınım.” ifadeleri fragmana damga vurdu.

Kadın yeni sezon fragmanı yayımlandı! Kadın dizisi ne zaman başlıyor?
SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur. Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker.

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice hastalığın yenilendiğini düşünerek çok korkmuştur. Korku ve panik içerisinde hastane yolunu tutsalar da yolda başlarına gelen trafik kazası ile hepsinin hayatı tehlikeye girmiştir.

KADIN YENİ SEZON NE ZAMAN?
FOX’un başarılı yapımı Kadın izleyeni heyecanda bırakan sezon finali ile 2. sezonu noktalamıştı. Yeni sezon 1. fragmanı yayımlanan dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. Kadın dizisinin yeni sezon tarihine dair henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak Ekim ayında başlaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bella Hadid dünyanın en güzel kadını

Dünyanın en güzel kadını olarak Bella Hadid belirlendi. Bella Hadid’in yüz hatları ve vücut hatları …

%d blogcu bunu beğendi: