Ana Sayfa / Kadınca / Kadın son bölüm izle (Kadın 54. bölüm)

Kadın son bölüm izle (Kadın 54. bölüm)

Kadın 54. bölüm fragmanı izle ve kadın son bölüm izle Fox TV. Kadın son bölümü ile bu akşam FOX TV’de ekrana geldi ve ardından yeni fragman da yayınlandı. Kadın 53. son bölümde Nezir, Sarp’a hiç olmadığı kadar yaklaşıyor. Bahar ve çocukların yerini öğrenen Nezir’in ikinci hamlesi Pırıl’ı yakalamak oluyor. Sarp olanlardan habersiz korkunç bir kaza geçiriyor. Kadın yeni bölüm (54. Bölüm) fragmanı yayınlandı. İşte 53. son bölüm izleme linki

Kadın izle Fox TV son bölüm Kadın dizisi (Kadın 54. bölüm) fragmanı ve olayları. kadın dizisinde Sarp’ın zor durumları. Sarp kaza geçirdi Kadın dizisinde ölecek mi sorusu. Kadın dizisi ne zaman final yapacak reyting sonuçları nasıl bilgisi.

Kadın 53. bölüm FOX TV’de bu akşam yayınlandı. Son bölümde; Nezir dağ evine gidip Bahar’a Sarp’ı soruyor. Sarp’ı bulamayan Nezir, Bahar ve çocukları alıkoyuyor. Babasının dağ evini korumasız bıraktığını öğrenen Pırıl çılgına dönüyor ama o da Nezir’e yakalanıyor. Bahar ve çocukların ortadan kaybolduğunu anlayan Sarp büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Kadın dizisinin 53. son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

Arif ve babası kahvehanede bulunan silah yüzünden gözaltına alınıyor. Ceyda’nın şaşkınlık bakışları arasında gözaltına alınan Arif olayları sessizlikle karşılıyor. Bahar, Nisan ve Doruk yaşadıkları tüm zorluklara rağmen aile olma yolunda ilerliyorlar. Suat’ın adamları dağ evini güvenliksiz bırakıyor. Suat Bey’den emir geldiğini ve artık onları korumayacaklarını söylüyorlar. Sarp adamlara daha fazla para teklif ediyor. Ama bu rağmen korumalar orada kalmayı istemiyorlar.

SARP KAZA GEÇİRİYOR

Sarp eve geldiğinde Bahar ve çocukları göremiyor. Sarp evin boş olmasından dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Bahar ve Pırıl’ın Nezir’in elinde olduğundan habersiz olan Sarp korkunç bir kaza geçiriyor. Aracı uçurumdan yuvarlanan Sarp bu kazadan sağ olarak kurtuluyor ama ailesini rehin alan Nezir’in elinden onları ve kendisini nasıl kurtaracağı bilinmiyor.

NEZİR PIRIL’I DA BULUYOR

KADIN SON BÖLÜM İZLE

NEZİR BAHAR VE ÇOCUKLARI KAÇIRIYOR

Suat, Pırıl’ı ziyarete geliyor. Otele dinleme cihazı yerleştiren Nezir, Sarp ve Bahar’ın yerini öğreniyor. Nezir’in görülmeye değer mutluluğu adamlarını harekete geçiriyor. Nezir’in bizzat kendisi dağ evine gidiyor. Arabalar dolusu adam ve silahlarla dağ evine gidiyor. Doruk kapıyı açıyor. Bu sırada Bahar telaşla Nisan’ı giydirmeye çalışıyor. Nezir Doruk’un açıkbıraktığı kapıdan içeri giriyor ve ‘Sarp Çeşmeli nerede’ diye soruyor. Dağ evinin yerini öğrenen Nezir, eve geldiğinde Sarp’ı göremeyeceği için büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Bahar yerini bilmediğini söylese de Nezir’i ikna edemiyor. Nezir, Bahar ve çocuklarını koz olarak kullanmak üzere yanında götürüyor.

İlginizi Çekebilir

Miley Cyrus Black Mirror’da oynadı

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus dünyaca ünlü dizi Black Mirror’da rol aldı. Dünyaca ünlü şarkıcı Miley …