Ana Sayfa / Sağlık / Kaleci Eray sakatlandı (KAYSERİSPOR)

Kaleci Eray sakatlandı (KAYSERİSPOR)

Kaleci Eray İşcan yeni sezon öncesi sakatlandı ve Kayserispor’da en az 6 ay forma giyemeyecek. Kayserispor, kaleci Eray İşcan’ın idmanda sakatlandığını ve 5-6 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Kaleci Eray İşcan sakatlığı ve sahalardan uzak kalacağı tarih belli oldu. Son dakika Kayserispor haberleri ve gelişmeleri. Kayserispor, kaleci Eray İşcan’ın idmanda sakatlandığını ve 5-6 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı. Aynı şekilde Kravets’in de 4-6 haftalık sağlık sürecinin olduğu vurgulandı.

Kayserispor’dan yapılan açıklama şöyle;

“Sporcumuz Eray İşcan’ın 15.07.2019 tarihindeki antrenmanda girdiği aynı ikili mücadelede sağ tibal plato (kaval kemiği üst ucu) da tespit edilen kırığının 16.07.2019 tarihinde gün içinde gerçekleştirilecek cerrahi tedavi ile onarılması planlanmaktadır. Cerrahi sonrası takıma geri dönüş sürecinin 5-6 ay içerisinde olması öngörülmektedir. Her iki sporcumuza da acil şifalar dileriz.

Sporcumuz Artem Kravets’in 15.7.2019 tarihindeki antrenman sırasında girdiği ikili mücadelede meydana gelen sol akromioklavikuler eklem (köprücük kemiği eklemi) düzeyinde ki ayrılma 16.07.2019 tarihinde gerçekleştirilen cerrahi müdahale ile tedavi edilmiştir. Yaklaşık 4-6 haftalık bir süre içerisinde takıma katılması öngörülmektedir.”

İlginizi Çekebilir

Justin Bieber felç kalabilir

Justin Bieber hastalığı ve felç riski. dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber çok hasta ve felç …

%d blogcu bunu beğendi: