Ana Sayfa / Kahince / Kapanmadan Kazan nasıl bir yarışma?

Kapanmadan Kazan nasıl bir yarışma?

Kapanmadan kazan başvuru ve nasıl katılabilirim sorusu. Star TV yeni yarışması Kapanmadan Kazan nasıl bir yarışma kimler katılıyor ödülleri ne sorusu. Ünlü sunucu Alp Kırşan, Star’ın yeni yarışmasıyla ekrana dönüyor. Alp Kırşan’ın sunuculuğunda yakında Star ekranlarında başlayacak eğlenceli yarışma Kapanmadan Kazan’ın tanıtımı dün akşam ekranlara geldi.

Kapanmadan Kazan yarışması katılım şartları, sunucusu Alp Kırşan ve yayınlanacağı kanal Star tV. Kapanmadan Kazan başlama tarihi ve yarışmacıları nasıl bir yarışma hangi ödülleri var bilgisi. Yayınlandığı her ülkede büyük beğeni toplayan ve birbirinden değerli ödüller kazandıran Kapanmadan Kazan, ekranların sevilen ismi Alp Kırşan’ın eğlenceli sunumuyla yakında Star’da başlıyor.

KAPANMADAN KAZAN ÖDÜL KAZANMA

Kapanmadan Kazan’da ödül bol, zaman az!

Kapanmadan Kazan’da bilgi, zamana; zaman ise birbirinden değerli ödüllere dönüşüyor. İki kişinin beraber yarışacağı formatta bir yarışmacı soruları cevaplarken, diğer yarışmacı kapı kapanmadan ödülleri toplamaya çalışıyor.

Bilgi, rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu yarışmada ister gelin-görümce, ister anne-oğul, ister baba-kız, ister karı-koca, ister mahalle arkadaşları beraber yarışabilir.

Kapanmadan Kazan, eğlenceli soruları ve oyunlarıyla yakında Star’da başlıyor.

İlginizi Çekebilir

e-Devlet askerlik celp yerleri

Celp dönemleri 2020 ve e-devlet askerlik yeri öğrenme ve sorgulama. Askerlik yerleri açıklandı. Corona virüs …

%d blogcu bunu beğendi: