Ana Sayfa / Kadınca / Kaşmen isminin anlamı, manası

Kaşmen isminin anlamı, manası

Türkiye’de Kaşmen adında tek bir kişi yaşıyor. Kaşmen ne demek, anlamı ve manası da merak ediliyor. Türkiye’de bulunan en ilginç kadın ve erkek isimleri. Karaman’ın Ermenek ilçesinde ikamet eden Kaşmen Akpınar, sosyal medya başta olmak üzere her yerde araştırdığını ve hiçbir şekilde bu isme kendisi dışında rastlanmadığını belirtti.

Kaşmen ismi ne anlama geliyor, erkek ismi olarak Kaşmen nasıl bir ad sorusu. Türkiye’de tek bulunan isimler ve adlar. Karaman’ın Ermenek ilçesinde yaşayan Kaşmen Akpınar, Türkiye’de bu ismin taşıyan tek kişi olduğunu söyledi.

KAŞ ADAM MI DEMEK?

Dünya Nüfus Günü olarak kutlanan bugün de Kaşmen Akpınar, sosyal medya başta olmak üzere her yerde araştırdığını ve hiçbir şekilde bu isme kendisi dışında rastlanmadığını belirtti. Karaman’ın Ermenek ilçesinde yaşayan ve 7 çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olan 21 yaşındaki Kaşmen Akpınar, babasına ölmeden önce böyle bir ismi niçin koyduğunu sorduğunu fakat babasının neden böyle bir isim verdiğini kendisine söylemediğini söyledi.

Kaşmen Akpınar isminde bir başkasını bulamadığı gibi isminin anlamında bulamadığını anlatarak, “İsmimin anlamını çok merak ediyorum. İlk defa öğrenenler telaffuz zorluğu çekiyor. İsmimi Kaşmer veya Kaşmir gibi yanlış telaffuz edenlere kızıyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

Polis radyosu Murat Kazanasmaz farkı

Murat Kazanasmaz Polis radyosunda hayranlarıyla buluşuyor. Polis Radyosu frekansı genişliyor artık her yerden dinlenebiliyor. 23 …

%d blogcu bunu beğendi: