Ana Sayfa / Kadınca / Korona danışma hattı kaç?

Korona danışma hattı kaç?

Koronavirüs danışma telefonu kaç korona için kaçı aramak gerekiyor bilgileri. Sağlık Bakanı tarafından duyurulan Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Corona Danışma Hattı hizmet vermeye başladı. Kuru ateş, öksürük gibi şikayetleri olanların hastaneye gelmek yerine Corona Danışma Hattı üzerinden yardım alabilecek. Peki, Corona Danışma Hattı’nın numarası kaç? Corona Danışma Hattı nedir?

Covid-19 danışma hattı yani koronavirüs danışma hattı kaç ve nasıl yardım yapıyorlar bilgisi. kendisinde koronavirüs olduğundan şüphelenenler kaçı aramalı corona virüs danışma telefonu kaç.

Türkiye’yi de etkisi altına alan Corona virüsü salgınına karşı Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi (SABİM) Corona Danışma Hattı’nı devreye soktu. Corona Danışma hattı vatandaşların virüs hakkındaki sorularını yanıtlayacak.

CORONA DANIŞMA HATTI NUMARASI KAÇ?

Sağlık Bakanlığı Corona Danışma Hattı, “Alo 184” üzerinden hizmet vermeye başladı. Bakanlık yetkilileri, Corona virüsü hakkında “Alo 184” hattı üzerinden danışmanlık hizmeti verecek merkezin bugün faaliyete geçtiğini duyurdu.

CORONA DANIŞMA HATTI NEDİR?

Bakan Koca, alınan tedbirler çerçevesinde koronavirüs ile ilgili herhangi bir ihbarın daha hızlı şekilde değerlendirilebilmesinin amaçlandığını belirterek, “Vatandaşımızın herhangi bir hastalık bulgusu olduğunda kolay arayabileceği Alo 184 SABİM Danışma Hattı´nı korona enfeksiyonuna özel bir danışma hattına dönüştürüyoruz. Bunu SABİM Korona Danışma Hattı şeklinde kurmaya başladık.” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Rihanna’nın yeni iç çamaşırı koleksiyonu

Rihanna iç çamaşırı koleksiyonu yeni modelleri. iç çamaşırı en son modellerç ve rihanna’nın yeni koleksiyonlarının …

%d blogcu bunu beğendi: